Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol szerezhetek 10. 000ft...

Hol szerezhetek 10. 000ft alatt yorkit?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok h keveréket meg h menhelyi keveréket most légyszi. Fajtatisztát szeretnék, lehet felőlem 20 éves is, nem érdekel h van e oltás meg féreghajtás azt majd elintézem én. Yorkshire terrier szuka kéne.
2010. okt. 23. 20:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jajj azért próbáld meg megfogni!

Én is begyűjtöm mindig a kóborokat.

Ha sikerül megfognod, én szivesen elszállásolnám egy ideig, és hirdetném h hol tűnt el.

Nem akarom ellopni más yorkiját.

Mindig összeszedem őket, aztán ha megtalálom a gazdiját visszaadom ha nem akkor elajándékozom :)

Minidg 2 hónapos várok az eredeti gazdira :)

2010. okt. 23. 20:35
 12/17 A kérdező kommentje:

Mondtam már h nem akarok szaporítani ne tudjad már jobban!

Akkor nem kellen pl ivartalanított is.

Azt sztem elég nehéz szaporítani!

2010. okt. 23. 20:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Utolsó! Értelmes ember lehetsz...

Attól még, hogy a kérdező szukát keres, nem jelenti azt, hogy szaporítani szeretne, főleg, hogy ivartalanítva! is jó neki. Nekem eddig csak szuka kutyáim voltak, mindegyiket ivartalanítottam és nem volt kölykük.

Azzal viszont egyetértek, hogy ilyen olcsón könnyen lehet, hogy egy ideggyenge, beteg kutyát kapsz és miből fogod fizetni az állatorvosi költségeit (ha már 20 ezret sem tudsz kifizetni a kutyáért)? Azért ezen gondolkozz el, mert nem lehet kellemes végignézni egy kutya szenvedését.

2010. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Leírtam az indokot már, és az orvosi költségeit kifizetem csak a kutyáért nem fizetek többet.
2010. okt. 23. 20:42
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja és aki felajánlott egy kiskutyát, az kérem írjon, hogy akkor mi legyen, vagy mi van épp, csak h h nézzek kutyust :S
2010. okt. 23. 20:43
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg rendes gazdi vagyok, hiába mondták h felesleges költeni arra a kutyusra már, én megvettem neki a royal canin yorkshire terrier tápot is :)
2010. okt. 23. 20:52
 17/17 A kérdező kommentje:
Látom moderáltak egy pár választ, pedig nem is jelnettem egyet sem.
2010. okt. 23. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!