Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Real Nature Wilderness táp...

Real Nature Wilderness táp mennyire jó minőségű, ha főzött húsos etetésről váltanánk rá?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyre drágább hússal etetni (55 kg-os a kutyám), lassan ott tartunk, hogy 60 ezer így a kajája, és az már nagyon sok.

Ezért fontolgatom, hogy tápra váltok, amihez kevernék mindig némi konzervet is. Tudom, először biztosan lesz pár napos lázadás, és éhségsztrájk, de nem ezen van most a hangsúly. Régóta nem vagyok jártas táp témában, ezért nézelődöm egyelőre, nincs még konkrét tipp, a fent említett tápot csak láttam sok helyen ajánlják, gondoltam kérek itt is véleményt róla. A cél az lenne, hogy jó minőségű táp legyen, de azért kevésbé terhelje az etetés a családi kasszát, mint a jelenlegi menü.


jan. 30. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy melyik fajtája? Van valami allergiája a kutyának? Mennyire aktív? A Real Nature tápok fehérje tartalma elég magas, amit nem ajánlok, kivéve, ha nagyon aktív vagy sportkutyáról van szó. Esetleg a Pure Lamb fajtát tudnám ajánlani, abban több a hús, alacsonyabb a fehérje.
jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fbon kutya-kaja adok veszekbe sok hús szállító van, nagy tételben olcsóbb, esetleg még ott nézd meg hogy a hús úgy is drága-e,mert ott nagyon jó áron vannak.
jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezzel a márkával etetem a kutyám, nálunk bevállt. Magas hústartalmú, jó minőségű táp. Viszont fontos tudnod, ha tápra váltasz, hogy ebben nem csak te fogsz dönteni, hanem leginkább a kutyád. Vegyél próbacsomagot és keverd az eddigi kajával, mert a hirtelen váltás hasmenést okoz. Aztán kiderül. Ha nem válik be, túl erős neki, akkor másik táppal kell próbálkozni.
jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!