Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalan máltai kutyánk...

Ivartalan máltai kutyánk mellé, szeretnénk befogadni egy mentett kutyát.Van esetleg tapasztalat azzal kapcsolatban, milyen nemű vagy jellegű kutya legyen, hogy ne bántsák egymást? Az új kutyát is ivartalanítjuk, vagy már ivartalanul fogadunk örökbe.

Figyelt kérdés

jan. 30. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ivartalan kanom mellé szukát hoztam (akit szintén ivartalaníttattam), mert a kutyasuliban feltűnt, hogy velük szeret játszani. Jó döntés volt, szeretik egymást. Figyeld meg, hogy milyen nemű kutyákkal van jobban el a tiéd.
jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalat, hogy ivarosság ide vagy oda, a szukák kb bárkivel kijönnek, a kanok viszont inkább csak szukákkal. Nekünk volt két kan, mindkettő ivartalanított és rendszeresen verekedtek össze, pedig együtt nőttek fel kölyök koruktól kezdve. Amikor nem marakodtak akkor játszottak meg együtt aludtak, de elég csúnyán tudták egymást bántani ha elment az eszük. Soha többet nem lesz két kan kutyánk együtt, megtanultuk a leckét :D
jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 igen a kanok között megy a rivalizálás, az fix.
jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkező nemű legyen, és ne legyen sokkal nagyobb a máltainál. Semleges területen ismerkedjenek meg egymással, és lehetőleg több békés találkozás után próbáljátok meg bevinni az otthonotokba az új kutyát.
jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
febr. 2. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!