Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasmenès nedvestáp után?

Hasmenès nedvestáp után?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kutyámat egy barátra hagytam amèg elutaztunk, azóta hasmenèse van bármilyen nedves tàptól (az antiallergèntől is). Főzni szoktam neki, akkor rendben van, vagy száraz tápot kap ( de akkor meg szorulása lesz) kevesebbet is eszik mint szokott, de aktív, jàtszik ugyan úgy. Mi lehet a baj?

Orvos szerint allergia lesz, de mire ha az antiallergèn táp sem jó?



febr. 9. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok egy probiotikum-kúrát, lehet a stressztől is hasmenése. Ha pár nap alatt nem jön helyre, akkor allergiavizsgálat, széklettenyésztés.
febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Miért kap ennyi mindent a kutya? Nedves, főtt, száraztáp. Először is döntsd el mivel eteted, mert ez a sokféle etetési forma egyáltalán nem jó irány. Nem gondolnám, hogy allergia lesz, elsőkörben keresnék egy másik orvost.

Ha főzni szoktál, akkor főzzél továbbra is neki. Csak most kicsit diétáztasd, amíg nem múlik a hasmenés. Meg probiotikumot vegyél neki.

febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még valami, hogy allergiavizsgálatot teljesen felesleges csináltatni, mert az esetek többségében fals lesz az eredménye. Allergiagyanú esetén 8 hetes eliminációs diétát kell megcsinálni, utána fokozatosan bevezetni új fehérjéket és így kiszűrhető, hogy mire allergiás, ha allergiás valamire. A teszt hülyeség és normális doki meg sem csinálja, mert tudja, hogy nem ér semmit.
febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta nedvestápot kap? A gagyi olcsóbbaktól nem csoda, ha hasmenése lesz, de egy drágább minőségibb táptól nem kéne legyen.
febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nedves tápot kapott, de ahogy kijött a problèmája vettem màs nedves tápokat, felvásároltam a fèl boltot, olcsót/drágát de nem változott, meg sem ette őket egy alkalom után. utána szárazra váltottam, de attól meg szorulása lett, igy kezdtem el főzni neki ès elmult a hasmenèse( ha mást nem kap), csak attól tartok, így nem kap meg minden tápanyagot ami kellene neki.
febr. 9. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen márkájú tápot adsz neki?
febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vet’s kitchent
febr. 9. 16:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Azelőtt pedigree kölyöktápot kapott, azt kaptam vele mikor elhoztuk is.
febr. 9. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Vegyel neki jo minosegu tapot es add akkor azt. A pedigree nem az.

De fozhetsz a tap mellett is, nalam peldaul a kutyak heti 4 nap tapot kapnak (n&d) 3 nap hust.

febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csak konzervtől fosnak a kutyák.


Jó minőségű tápot vegyél!


Össze vissza etetés nem célszerű, főleg mikor hasmenése van.

febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!