Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy szinte széklet...

Normális, hogy szinte széklet állagút hányt a kutyám?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínű csak a kutyakaját hányta ki egészben, ha konzervet eszik
2010. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kapott ma házikosztot is de láthatóan nem volt semmi baja meddig nem evett meg vagy 8-9 diót. A dió lehet a probléma?
2010. okt. 24. 18:42
 3/8 hell-ikon ***** válasza:
100%

Csak széklet állagú, azaz követi a nyelőcső formáját a még megemésztetlen kaja, vagy már félig-meddig emésztett, tényleg bélsár kinézetű és szagú valamit hányt vissza?


Mert előbbi eset még nem gáz, feltehetőleg habzsolta a kaját, ami a gyomrának nem tetszett.

Ha második eset forog fent, akkor nyomás gyorsan a dokihoz, mert bélelzáródása van.

2010. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a diótól hányhat :D de a kutyáknál nehéz megállapítani éppen mi a baj, mert nagyon sokmindentől hányhatnak.

az én kutyám rendszerint azért, mert nem rágja meg rendesen a kaját -.- de lehet szőrcsomótól, romlott vagy kutyáknak rossz kajától, ha nagyon rossz állapotban van akkor esetleg betegségtől...

2010. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
később találtam a hányására és azt hittem, hogy széklet, de félig megemésztett étel volt, vagyis inkább alig megemésztett ( kapott tésztát borsóval és a tészta megrágva jött vissza a borsó egészben ), nem volt olyan szaga, se kinézete mint a székletnek csak viszonylag keményebb volt, mert eddig csak folyékonyabbat hányt. de miután elmentem WC papírért, hogy összeszedjem, találtam még egy foltot ami addig nem volt ott, szóval innen láttam, hogy biztosan hányt
2010. okt. 24. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
ez enyém is ugyanezt csinálta pár perce. Egész délután játszani, sétálni voltunk, aztán úgy behabszolta a kaját, hogy ki is jött. Míg kimentem papirért meg is ette:)) Kis undi:))
2010. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
behabzsolta
2010. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hell-ikon ***** válasza:

Akkor szerintem az lehetett, hogy túl gyorsan ette a kaját, a gyomra meg vissza küldte.

Előszokott fordulni az ilyesmi.

2010. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!