Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A malinois tényleg olyan...

A malinois tényleg olyan kemény dió mint mondják? Mudi után bevállalnátok?

Figyelt kérdés

márc. 4. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mudi után be lehet vállalni.
márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez ennél összetettebb. A mudi munka vagy kullemvonalas? Mennyit foglalkozol vele? Mennyire képzett? Miért pont malit akarsz?
márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg kemény dió.

Én személy szerint mudi után se vállalnám be. De persze az se mindegy hogy milyen vonalas mudiról, és milyen vonalas maliról lenne szó.

márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Ezzel a tarts x db y fajtájú kutyát, hogy lehessen egy z fajtájú kutyád dologgal sosem értettem teljesen egyet. Nem él senki végtelen ideig, kb 35-40 évünk van, ahol még felelősen tudunk kutyát vállalni, egy kutya meg lazán elélhet 15 éves koráig és addig pénzt, időt, energiát igényel...


Szerintem vágj bele nyugodtan, én is akartam pár évig, aztán más fajta mellett döntöttem (őszintén az ijesztett el, hogy ha elrontom, egy kibiztosított fegyver és nem olyan nehéz őket elrontani -meg egyre több a rossz idegrendszerű-)

márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Nekem holland juhász kell.
márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt 10 ember azt mondja igen, akkor belevágsz? Nem is ismerünk. Te ismered magad, te döntsd el.
márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
#5 kelljen 😂
márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!