Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árthat a szobatisztaságának?

Árthat a szobatisztaságának?

Figyelt kérdés

Sajnos az én hibámból be kakilt a kutyám reggelre. 2hete már "baleset" mentesek voltunk.

Este adtam neki banánt, amitől valószínűleg beindult a hasa. Hajnalok hajnalán akarta,hogy vigyem le. Én meg lényegében nem vittem le. Szóval szólt,jelzett.


Csendben feltalarítottam tudtam hogy nem az ő hibája. Viszont félek,nehogy visszaessen.Olyan szépen végezte lent a dolgát. Az ilyen balesetek miatt,ugye nem esik vissza?


márc. 9. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de most megtanultad, hogy ha jelez, azonnal vinni kell, akkor is, ha NEKED kényelmetlen a helyzet vagy az időpont.


Semmi baj, ha néha előfordul, csak ne rendszeresen :)

márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DeMoR ***** válasza:
100%
1 alkalom még nem alkalom, de ha szokássá válik, hogy nem veszed figyelembe az igényeit, ehhez fog "alkalmazkodni".
márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne értsétek félre. 23kor vittem le utoljára.

Általában 22kor szoktam és reggel 7ig kb bírja. Ha akkor szól reggel már megyünk is le. (6-8 órás intervallumba)

És nem akartam hajnal 5kor elhinni,hogy le akar menni. De így utólag összeállt a kép és igen..tanultam belőle :)) köszi a válaszokat!

márc. 9. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!