Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran sétáltatod a...

Milyen gyakran sétáltatod a kutyádat és mennyi ideig? Hány óra fele szoktátok vinni kb?

Figyelt kérdés
én általában 3x viszem a szobacirkálómat, 15-20 perc este és reggel, délután ha hazaérek, akkor 35-40 perc, de nem mindig érek haza, ilyenkor anyukám csak leengedi az udvarra, de ez ritka. Csak kíváncsi vagyok a nép hangjára! Köszi!
2010. okt. 25. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

reggel: 6- kb fél óra / sétálunk

délután: ha hazaérek (2-3 óra körül) minimum 1 óra, de általában másfél / ilyenkor labdázunk, rollerezunk vagy görkorizunk, firzbizünk, sétálunk az erdőben

este: 7-8 óra fele, ekkor is egy óra / ilyenkor van játék a többi kutyával

2010. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

galgócinak


ha idős a kutyád, és ennyire nem érdekli, akkor így megértem, hogy nem mész vele


a 2. hozzászólásod viszont, bevallom, nekem egy kicsit kusza volt.


de azért köszönöm az eddigi hozzászólásokat, és a következőket is:)

2010. okt. 25. 22:09
 13/18 anonim ***** válasza:
18-20 ig megyünk sétálni, naponta egyszer. Kerti kutya, de igényli a sétát. Hétvégén nem sétálunk külön, olyankor kutyaiskola van és az a kimozdulási lehetőség számára.
2010. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2 kutyánk van, kinti-bentiek, kutyaajtóval, úgyhogy egész nap ki-be járkálnak. Naponta egyszer vagy kétszer viszem ki őket, másfél-2 órás sétára.
2010. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén mi se sétálunk sokat. De nem is akaorm túl terhelni őket meg magamat se.

Én minden másnap melózok velük.


Reggel felkelek, kimegyünk egy olyan 15- 20 percre. Azután elkészülök, meg reggelizek. Majd a szokásos vonattal meg busszal ,, elsétálunk " a telepre. Reggelig meló. Ez alatt járőrözni kell és szigorúan kutyával. Hajnal felé már nem sok kedvük van sétálni, de muszáj.

Reggelre kész vagyok meg a kutyák is. Délelött hazaérünk, kutyák röktön lefekszenek, nem kell ringatnom őket ( szobában acanak ). Én megint reggelizek, és ha van akkor ügyeket intézek, ha nincs dolgom akkor én is lefekszek, és estig csucsuka. Este kimegyünk megint egy olyan 15 20 percre amíg mind a kettő tojik, vacsi, nekem is meg a tyutyuknak is, aztán reggelig megint aludás.

Persze van mikor változik az otthon töltött nap, és délután elmegyünk a határba, de ez sok mindentől függ.


Telepen két csekkolás között:

[link]

2010. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
reggel 10 körül olyan félórás séta, aztán 3 körül még egy, 6 után nagyobb séta és kutyafuttató, 11-12körul csak egy pisire.
2010. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem egy yorkim van, szobakutya.

Naponta 3x viszem le, egyszer reggel fél6kor háromnegyed órát kb, délután 3kor 1 órára, este pedig 6kor fél órát sétálunk. :D

2010. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mi kertes házban lakunk, általában éjszaka is kint van a kutya, néha alszik bent a nappaliban. Esténként sétálok vele 2,5-3 órát, azután még 1-2 órát bent van velünk, mielőtt kiviszem a kertbe aludni, addig tanítgatom és játszunk vele.

A sétának a fele(vagy kicsit több) szokott az lenni, hogy más kutyákkal játszik.

2010. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!