Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fonyódi kutyás strand?

Fonyódi kutyás strand?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Milyen tapasztalatotok van? A gazdik hagyják,hogy odamenjen a kutyátok? Hozzátok is odajönnek?

Egyből elengeditek és már játszhat is a kutyákkal?

Maga a strand jó?


márc. 15. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam. De egy barátom igen azt mondta,hogy az ő cuccait a kanok állandóan lepisilték,átgázoltak a lerakott pokrócra ami állandóan vizes és saras lett.


Szabadon vannak a kutyák a gazdák nagyon nem figyelnek rájuk,túl sokan vannak kb azt se tudni melyik kutya melyik gazdához tartozik.


Szóval kb kutyafuttató szintnek gondolom.


Ő egyszer volt azt mondta soha többet.

márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam, akkor mindenki tök jól kontrollálta a kutyáját. Aki nem volt behívható, az pórázon volt, vízben volt csak igazán játék, a pokrócoknál minden kutya chillesen feküdt. Sőt, még én éreztem gáznak, hogy az enyém megy és ismerkedik random, látszott, hogy felzavart egy másik pihenő családot és kutyát (elnézést kértem természetesen és onnantól jobban figyeltem a kutyámra). 3 napig jártunk le oda, végig mindenki megkérdezte, hogy odamehet-e a kutya, csak azután volt játék. Utólag én is ezt tartom normálisnak, nem azt, hogy minden kutya kontroll nélkül megy ahova akar. Ide strandolni mennek az emberek és a kutyák elsősorban, a játék természetes, de nem egy kutyafuttató a hely, erre figyelni kell.

Maga a strand szerintem okés, ugyanakkor nekem hiányzott, hogy nincs wc vagy öltözőkabin. Inkább kutyafürdető piknikes jellege van, mint strandnak.

márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!