Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez domináns viselkedésre utal?

Ez domináns viselkedésre utal?

Figyelt kérdés

Van egy kutya aki úgy közelíti meg a másikat, hogy


- Farok az égnek

- Fül előrecsapva

- Szemkontaktus tartása és nem a kutyás ismerkedés (szaglászás)

- Hiába megy el a másik kutya követi


Nem tudom, hogy ez domináns viselkedésre vagy agresszióra utal.



márc. 22. 20:41
 1/9 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Ez dominancia. Az agressziónak "része" a támadás is.


Rakok ide egy videót amin egy domináns (vezetőnek született) és egy dominánsan viselkedő kutya ismerkedése látható.

Egy nagy kutyafuttatóban zajlik a videó, az egyik kutya az enyém, a másik egy másik gazdié.


Szerinted melyik kutyának szebb/érthetőbb a testbeszéde?


[link]

márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kutyám szokott a fent leírtaknak megfelelő viselkedni és ő egy domináns szuka. Nem is lehet akármilyen kutyával összeengedni. Másik kutya reackiójától függően lehet belőle balhé és akár játék is.
márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert mikor ma vittem a kutyusom sétálni, akkor jött velünk szembe efy ilyen kutya. Sem én sem a kutyám nem akartunk tőle semmit, de ő csak azért is követte a kutyám és nem a fenekét szagolta hanem folyamatosan csak a kutyusom szemébe nézett. A gazdája végül érte jött. Nem tudom, hogy mi lett volna belőle? Féltettem is kicsit a kutyámat.
márc. 22. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy kedves közeledés, ha a te kutyád beleáll a dologba és nem kerüli el, nem marad semleges, akkor abból gond lesz... ilyen kutyát nagyon nem kéne póráz nélkül sétáltatni, ha enyémmel találkozott volna, annak nem lett volna jó vége
márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mikor ez történt féltettem a kutyám, mert konkrétan már a lábam között ment csak, hogy elkerülje a kutyát. Szerintem már félt tőle. Félek ez benne fog maradni.
márc. 22. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Baromira
márc. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet megnézni a videót, ha nincs fiókod.

Nincs fent máshol? Érdekel.

márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Facebookon a csoportomban is fent van a videó, az alábbi linken meg tudod nézni.

[link]

márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi, cukik a kutyijaid.
márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!