Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a dr. Kelen...

Mi a véleményetek a dr. Kelen petmed termékekről?

Figyelt kérdés

8 hetes francia bulldog költözött most hozzám, és kullancs, bolha, szúnyog riasztót keresek, valamint véleményt szeretnék a petmed mancs védőkrém és a szem tisztító oldatról!

Köszi a válaszokat! :)



márc. 24. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szintén franciás vagyok. A szemtisztítót használjuk napi szinten, szeretem, jól tisztít, jó árban van, Fressnapfban tudom venni. A többit még nem próbáltam.

Kullancs és szúnyog ellen én tablettát alkalmazok és mellette, ha olyan helyre megyünk kirándulni, akkor Mybulldogshop spray-vel szoktam vastagon befújni. Szóval használhatod a Dr. Kelen sprayt, de nem elég védekezésnek. Szívféreg ellen mindenképp kell más.

Azt remélem tudod, hogy amíg meg nem kapta minden oltását, addig nem viheted nagyon ki. Ez olyan 12 hetes kort jelent, attól függ, a ti dokitok milyen oltási programot alkalmaz.

márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi nyomorék kutya egy helyen.

Fogadnátok inkább örökbe értelmes kutyát.

márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es! Akkor nézek majd mellé kiegészítőt.

Igen, tudom, hogy nem lehet rögtön kivinni, későbbre keresek. :)

márc. 25. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, szívesen. Sok boldog bucis évet kívánok nektek. :)
márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a nexgard tabletta vált be, de amellé ajánlott májvédő - konzultálj az állatorvossal


Fül- és redőtisztításra, fürdéshez, lábmosáshoz my bulldog shopos termékek - mindenképpen olyan termékeket válassz, amiben minél kevesebb mesterséges összetevő van

márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ketteske okoska meg biztosan nagyon képben van a fajtával, hogy ezt ideböfögte kéretlenül egy teljesen normális kérdéshez, de vannak ám rendes tenyésztésből származó bulldogok, akik makk egészségesek, tudnak futni, lélegezni, stb - remélem ő a maga elbűvölő stílusával leginkább semmilyen kutyát, macskát nem fogad örökbe sehonnan, mert a hozzá hasonlók szokták a kertbe kivágni a kutyát a legolcsóbb pedigre táppal etetve
márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!