Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nézzen ki az örökbe...

Hogyan nézzen ki az örökbe fogadás napunk? Nektek milyen volt az első napotok?

Figyelt kérdés

Busszal megyek, jövünk.

Mit vigyek - pénz, iratok, póráz, nyakörv, szájkosár, víz és kistál, jutalomfalat - ezeken kívül?

Miután kijöttünk a telepről lesz kb két óra a visszabusz indulásáig, addig sétálgassunk, üljünk le nyugodt helyen, itassam meg, adjak neki kevés kaját (jutalomfalatot) ?

Hazaértünk egy picit még maradjunk a levegőn, pisiljen, úgy menjünk csak fel a lakásba, ugye?

Aztán nagy baj lenne, ha a fürdetéssel kezdeném, amint felmentünk?

Utána adnék neki enni, aztán hagynám pihenni.


márc. 25. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer idiztem, másodikat "bebuktam" és amúgy vele már a menhelyen összeismerkedtünk, az elsővel meg a dokinál találkoztam először, ahonnan jött is velem haza.

Mindenkit azonnal fürdettem, mert a házban aludtak (az első az utcáról jött, de a második tudtam, hogy fetrengett halban, patkányban, takarításkor, amíg sorra nem került a sz*rban ugrált...), a kocsiba pedig beraktam őket és a 3.-4. útnál már maguktól ugrottak be, egyáltalán nem traumatizálódtak.

Bátor dolog rögtön buszozással kezdeni, nagyon figyelj, hogy a nyakörv legyen jól meghúzva, nehogy kirohanjon a világból, mikor fel akarjátok rakni. Én egy hámot is tennék rá.

Az első napokban 2-3 óránként kivittem a kutyákat eü sétára, majd fokozatosan növeltem az időt, így kb baleset nélkül szobatiszták lettek.

márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak külön köszönet, de a többieknek is, hogy segítetek!
márc. 25. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!