Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy utaztassam a kiskutyámat...

Hogy utaztassam a kiskutyámat vonaton? (Lent)

Figyelt kérdés
Nem akarom itthon hagyni, de nekem el kell utaznom. Rábízhatnám addig egy barátnőmre, de nem szeretném, hiányozna és úgy érzem kötelességem is magammal vinnem, ha már elvállaltam a felelősséget érte, mikor megvettem. Attól félek, hogy a vonaton még bepisil/kakil, mert még kicsi (9 hetes) és ezért esetleg megszólnak. Mit csináljak?
2010. okt. 27. 10:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Dehogy írom meg. Én is sokat vonatoztam kutyával, sőt macskával is, és egy előző kérdésnél már írtam is szerintem ugyannannak aki ezt kérdezte, hogy pokrócon, ölbe. De most ő írta, hogy végül kocsival megy, azzal meg aztán pláne nyugodtan. Amikor az ember kutyát vesz akkor is hazaviszi valahogy.


Igen, az oltások miatt veszélyes, ugyanakkor ha majd a kiskutyának kell a későbbiekben vonatoznia/autóznia, akkor jó minél hamarabb hozzászoktatni.


Emberektől nem kap el semmit, max kutyáktól, ezért olyan helyen nem szabad letenni, ahol sok kutya jár, vagy ha igen, akkor nagyon kell rá figyelni, hogy ne nyaljon be semmit. NEkem annó azt mondta az orvosunk, hogy parvót simán hazaviszem cipőn is, steril körülményeket meg úgysem tudok biztosítani.

2010. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!