Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Repülővel vagy autóval utaztas...

Repülővel vagy autóval utaztassam kutyámat?

Figyelt kérdés

Valakinek tapasztalata a repülőn történő szállírásról?

1000 km-ről lenne szó, autóval kb 13 óra, repülővel 1.

Repülővel csak akkor vinném, ha felengedik az utastérbe, ami nem biztos, mert dobozzal együtt 8.2 kiló ( bár gondoltam előtte megkozmetikázom, plusz leveszem róla nyakörvet, hátha akkor csak 8 kilo lenne)

Mert azt olvastam, h 7-8 kilóig lehet utastérbe szállítani állatot.

Ti, hogy vinnétek?


2011. okt. 17. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

én alapjáraton félek a repüléstől, életemben kétszer ültem repülőn. Ha én, gondolkozó/értelmes (állítólag) ember félek tőle, képzeld hogy érzi magát a kutya, aki nem tudja felfogni, hogy mi történik vele, sehol a gazdi, egy dobozba elzárva..

Inkább az autó. Hiába a 13 óra, mégis a gazdival van, biztonságba érzi magát. Mi egyszer olaszba vittünk kutyát kocsival, az is 13 órás autóút volt. Végigaludta a kutya.. én inkább azt választanám.

2011. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem csak a kiló számít (bár azt is hordozóval együtt kéne mérni) hanem bele kell férnie egy 20 centi széles hordozóba.
2011. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
folyt. Kocsival biztos nincs gond, az enyémek repülnek is sokszor (kiállításra) semmi gond nem szokott lenni.
2011. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

melyik légitársaság? amúgy 1 óra út az kb 3,5-4 óra bedobozolva

amúgy 13 órát meg simán kibír kocsiban, ha 2-3 óránként megálltok pisilni és levegőzni + nem előtte kell a kutyát etetni

2011. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kocsival jobb.
2011. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én biztosan kocsival vinném
2011. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Èn 1200km-en vittem már repülövel is, meg autóval is...semmi extra egyik módon sincs. Kis nyugató elött nem árt neki.
2011. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*elötte
2011. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én biztos h repülnék - ha van rá keret (mivel jóval drágább mint kocsival ugye...). 10 kiló alatt boxban felengedik az utastérbe is (de ezt a légitársasággal pontosítsd, mert pl a fapadosok nagyrészénél egyáltalán nem lehet kutyát szállítani). 4 óra boxban levéstől meg ne legyen már ki senki.
2011. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Kis nyugató elött nem árt neki."


Minek a nyugtató???

2011. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!