Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 10 méteres kutyafuttatót...

Egy 10 méteres kutyafuttatót szeretnék csinálni. Hogyan és mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy kutyus és most költöztünk párommal ossze de hely hiány miatt nem szeretnénk lakásba tartani, kint az udvaron kennelben se.

Egy kutya ház van neki.

Viszont amikor jönnek vendégek kisgyerekek és nyáron egy medence lesz kint az udvaron stb akkor a terv egy 10 méteres acélsodronyt kihuzunk a kertben, két végére valami rúgó kéne és egy karabínerrel erre akasztjuk a láncot. Így elég nagy területen tud mozogni. Amúgy meg szabadon van és sétáltatva is de ezt máshogy nem tudjuk megoldani.


ápr. 13. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így kell:

[link]

ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

#1 kb ugyanilyentől tört ki a szomszéd kutyájának a nyaka, nekiállt rohanni, reccs és elterült. Nem ajánlom.


Kérdező, inkább építs futtatót. Nem tudom mi kell hozzá, de sokkal jobb, mint az első válasz.

ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Ez kb a futtató szerintem. Egy kábel és arról jön a másik és arra csatlakozik a nyakörv.

Negatív tapasztalat mindenről van kis % lehet az amit írtál. De azért kösz.

Az én kutyám szerencsére nyugodt csak ha jön valaki akkor ugrál rá az emberre gyerekre és ez arra kell. Amúgy szabadon van/lesz.

ápr. 15. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A kifeszített drót stabil. Azon a dróton, amin a kutya van kikötve kell lennie rugónak és forgó karabinernek.
ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!