Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyszőrű 15 éves mudi kant...

Nagyszőrű 15 éves mudi kant megnyírnátok nyárra,ha ápolva van a szőre rendszeresen, de kinti kutya?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon beteg és egyedül él. Nem fogja nyáron se beengedni a hűvös konyhába. Rendszeresen fésülve van a szőre 15 éve, de hatalmas szőre van,és nagyon öreg a kutya. Félek,nem bírná a nyári meleget... Van árnyékos helye, de arra gondoltam,megnyírnám nyárra.

De. Visszanőne a szőre őszre? Ő egy nagyobb testű mudi. A szőre hosszú és csigás, a nyakán nagy és vastag "sörény" van.

Csak a kora miatt gondoltam megnyírni. Láttam már nem 1 megnyírt mudit. Nem volt még nyírva soha.

Vagy elég,ha továbbra is rendben tartom a bundáját kefével?


Amúgy általános állapota jó,nem beteg. Fut, szalad, játszik, eszik. Az apja 16 évig élt. Szerintem őbenne is van még 1-2 év.


ápr. 16. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem ha ezt tudod tartani úgy nem fogja zavarni a szőre. Nagyon édes kutyus, olyan értelmes szemei vannak:)
ápr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jajj..a legokosabb kutyám. Hihetetlen értelmes és okos és hűséges eb. Soha nem szökött el, jön mellettem a réten is. Előtte vadászkutyáim voltak. Össze se lehet hasonlítani.
ápr. 17. 08:35
 13/14 anonim ***** válasza:
Kaukázusit, bernáthegyit se nyírják meg.
ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#2 😂😂😂😂
ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!