Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier kutyát...

Staffordshire terrier kutyát szeretnék. Akinek ilyen kutyája van, mondana róla pár dolgot?

Figyelt kérdés
és ha tudtok olyan kennelt ahol 90-100 között megkapom a kölyköt , akkor azt megköszönném. rotweiler kutyánk van..mellé szeretnék egy staffit, de apu aztmondja, hogy minden lehet csak az nem. merthogy az harcikutya meg veszélyes meg stb. Hiába mondom neki , hogy csak a média ócsárolta be ezt a fajtát , nehezen akarja elhinni. Mára már ott tartok , hogy kezd megbékélni a gondolattal , mert tudja ,hogy nagy álmom egy ilyen kutya. járnék vele kutyaoviba meg suliba is.neveléssel nemlenne gond. a rotinkat is kiskorátol fogva én neveltem, és abszolut barátságos mind kutyával mind emberekkel. a gyerekek rajta ugrálnak fülét farkát huzkodják , de még soha nem mutatott agressziót. szoval nagyon okos, tényleg mindent eltűr nekik. .ha a rotit megtudtam nevelni akkor a staffival sem lesz probléma.naszoval , akinek staffija van írna róla néhány mondatban?:)köszi
2010. okt. 28. 09:14
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és ha ez számít : 19 /L
2010. okt. 28. 09:19
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

26 éves lány vagyok a párom 28 éves fiú ha ez nem derülne ki :) nekünk most lesz egy éves a kutyusunk aki teljes mértékben család tag lett... a kutya házát egy percre se használta bent alszik a házban az előszobában.

jól van szocializálva nem bánt soha senkit. a kajáját is elveheted előle nincs gond... nem egy nagy kajás .

szeret játszani amíg Ő akarja... ha nem akar semmivel nem lehet rávenni hogy játszon tovább...

amikor kamaszodott picit nehéz volt vele mert az alap parancsot sem csinálta meg akkor megijedtem mindent kezdtünk az elejéről.

Nagyon erős ezért egy fojtóra lehet szükséged lesz.

Nekünk is van de nem szöges. A sétánál az első 5 perc a pokol :) de már ez is alakul. addig húz meg vissza. A legjobb döntéseink egyike és ha jön a gyerek Ő lesz a nagytesó nem szorul majd háttérbe :)

2010. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszike:) kennelt nemtudsz? olyan árakkal amit feltüntettem a leírásban
2010. okt. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!