Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítesetek Hogy neveljem rá...

Segítesetek Hogy neveljem rá a yorkim a szobatisztaságra? Már mindent kipróbáltam.

Figyelt kérdés
pelusra kéne neki a dolgát végezni, de egyszerűen nem tudom már hogy próbáljam megtanítani neki!5hónapos, nálunk van már 2 hónapja.sok helyen van neki kirakva pelus de nem arra végzi a solgát.vettünk neki rá ilyen szoktató cseppeket amit meg kell vele szagoltatni, sprét is, mikor máshova pisil,kakil megszidom.felitatom a pelusra a pisijét megszagoltatom vele, h tudja hogy oda kell, és már ez megy 2 hónapja..nem sikerül neki.ha be van csukva,mikor megjövünk egyből a pelusra teszem van hogy ott ülök egy órát hogy pisiljen rá, majd mikor eljövök elfut és máshova pisil!ötletek??
2010. okt. 28. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiszoktad vinni sétálni? Mert akkor összezavarod, hogy hol végezze el a dolgát. Nekem úgy lett szobatiszta a mopszom, hogy reggel kiengedtük este meg behoztuk már egyáltalán nem piszkít be!Ha wc-znie kell mindig nyüszög! (=
2010. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyan napi fél órát, órát ki szoktam vinni levegőzni, de kint sosem pisil.őt nem nagyon tudom kitenni mert szétfagyna a kis tökmag:Dpedig van kabija is de nem merem kitenni ilyen hidegben
2010. okt. 28. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Yorkim van. A teraszon le van rakva egy pelenka végszükség esetére. De inkább levisszük sétálni. Ha a lakásba csinál (és nem a mi hibánkból, mert sokáig nem vittük le), akkor le van szidva a "produktum" felett. Kint mindig nagyon meg lett dicsérve. Egy hét alatt rögzül benne, hogy ha a lakásban csinálja, akkor le lesz tolva, ha kint, akkor meg jutalom van.
2010. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán ki lehet vinni, kutyából van, nem fázik meg, ha mozog. Ha látod, hogy reszket, akkor tegyél rá ruhát. Amíg nem reszket, addig nem fázik.
2010. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!