Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ha egy kutya...

Normális az ha egy kutya szexel a gazdija lábával? És ha igen ez mit jelent?

Figyelt kérdés
10 éves lány vagyok. ezért még otthon lakom a szüleimmel. van egy rövidszőrű törpe tacskónk. kölyök kora óta szexel a lábunkon de anyuék már betiltották magukon így mostmár csak rajtam szokott szexelni. a hasát mindig odadörgölteti, és olyan erőszakosan tudja csinálni hogy beleremeg az egész ágy. mivel tacskó nagyon önfelyű is és erőszakos. Pl.: úgy tudja döfködni az embert/kutyát, hogy az már erőszaknak tűnik. nagyon szükségem lenne a válaszra.
2010. okt. 29. 07:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Na itt a probléma forrása!

Nem tudsz tenni azért, hogy hallgasson Rád a kutyátok? Hogy a csudába ne tudnál? Hiszen ő "csak" egy kutya, nehogy már az legyen, amit ő akar.

Nem kellenek ahhoz évek, és napi 15 óra gyakorlás, hogy a kutyád szófogadóvá váljon.

Gyakorolj vele, vidd sétálni, és tanítgasd, hogy Neked is szót fogadjon.

2010. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
nem normális dolog természetesen, a domináns agresszió egyik formája, komoly problémák lehetnek később belőle!!!
2010. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
na most én már teljesen bekavarodtam! most akkor az agresszió jele vagy az "én vagyok a főnök" jele? valaki tudna eggyértelmű választ adni a erre kérdésre?
2010. okt. 30. 19:46
 14/35 anonim ***** válasza:
12%

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 09:43


ide figyelj okos tojás.aki tapasztalatból ír, azt ne okasd ki! neked kéne behoznod a lemaradást rendesen! te valószinű csak olvasol de 1 állatod sincs csak te.

2010. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
50%

14:49-es, a te "tapasztalatod" egy kalap sz@rt sem ér, ami abból látszik, hogy szimplán csak marhaságokat írsz.


Evelinnek:

A 18:29-es "domináns agressziót" írt és nem dominanciát VAGY agressziót. Arról van szó, hogy domináns lehet egy kutya szelíden is, például mikor farka felvágva emelt fővel végigvonul a többi kutya között, úgy hogy ügyet sem vet rájuk. Ez egy nagyon erősen domináns viselkedés, de nincs benne semmi agresszió. Az is domináns viselkedés, ha odamegy a másik kutyához és a marjára helyezi a fejét. Itt már testi kontaktus is van, de még mindig nem agresszív. A hágó mozdulatok, a párzás imitálása is domináns viselkedés, de ez már elég durva és agresszív kifejezése a feljebbvalóságnak. Sok kutya bepróbálkozik ezzel a gazdinál is, de nem szabad hagyni. Írtad, hogy nincs időd fegyelmezni és nem hallgat rád. Azért arra biztos van időd, hogy ilyen esetben letiltsd a nemkívánatos viselkedést, és emellett van pár olyan technika, amiknek a folyamatos alkalmazása és a szabályok betartása nem telne nagy erőfeszítésbe neked sem, viszont sokat segítene abban, hogy rád is hallgasson a kutya.

Tartsd be ezeket, és hamarosan meglepő változást fogsz tapasztalni a kutyád viselkedésében:

[link]

2010. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
nem tudod felfogni hogy nem csak az a jó amit te irsz/baromságokat/.
2010. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
igen azért annyi időm van.
2010. nov. 1. 10:12
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt mutatja ki hogy ő a főnök. Ha ezt csinálja ne hagyd(mert ahogy néztem az írásodat régebben hagytad). Ha ezt csinálja kiabálj rá és menj el ha jól viselkedik jutalmazd meg!
2010. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
62%

Érdemes megnézni, hogy melyik válaszolónak hány%-os az értékelése...akinek viszonylag magas, az nem a levegőbe beszél:)

Puszi, sok sikert a kutyushoz! És nyugodtan kérdezz, ha tudunk, segítünk.

2010. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
mivel jutalmazzam meg?
2010. nov. 3. 19:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!