Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ha egy kutya...

Normális az ha egy kutya szexel a gazdija lábával? És ha igen ez mit jelent?

Figyelt kérdés
10 éves lány vagyok. ezért még otthon lakom a szüleimmel. van egy rövidszőrű törpe tacskónk. kölyök kora óta szexel a lábunkon de anyuék már betiltották magukon így mostmár csak rajtam szokott szexelni. a hasát mindig odadörgölteti, és olyan erőszakosan tudja csinálni hogy beleremeg az egész ágy. mivel tacskó nagyon önfelyű is és erőszakos. Pl.: úgy tudja döfködni az embert/kutyát, hogy az már erőszaknak tűnik. nagyon szükségem lenne a válaszra.
2010. okt. 29. 07:50
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
elég furi de ettől még normális aki meg azt írta önsd le 1 pohár vízzel ha azt csinálod akkor meleg vízzel és utána rögtön töröld szárazra vagy szedd le magadról a kutyát
2010. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
0%
Ha enyire szeret szexszelni akkor szerez be neki egy partnert az megold mindent XD
2010. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
54%
Egyetértek azzal hogy ez azt jelenti,hogy a kutya megmutatja ő a főnök. Ilyenkor lökd le a lábadról, és dühösen szólj rá. A kutyák ugyan nem értik mit beszélünk, de az ember hangszínéről rájönnek, hogy mit akarunk, vagy mit gondolunk.
2010. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 capsread ***** válasza:
22%
Az összetekert újságpapírral az orrára történő koppintás levezeti a szükségleteit...
2010. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
10%
Hiánya van!
2010. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
31%

Két nagy pofon. Ezt addig ismételni, amíg csinálja.

Az eredmény garantált.

2010. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 skay ***** válasza:
az én kutyáimmal sose volt ilyen gond mivel tenyésztem őket.de az előző kutyáimat folyton rászoktattam egy plüss játékra
2010. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Bármivel megjutalmazhatod(kivéve csokival, vagy fűszeres emberi étellel). Sok kisállatboltban lehet kapni jutalomfalatot, kutyakekszet, de adhatsz neki egy kis karika virslit! De a szüleidtől is kérhetsz segítséget!


Amúgy ne legyen olyan se hogy egyszer hagyod, egyszer nem, mert a kutya nem fogja tudni hogy most bezzeg miért nem hagyod...

2010. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Mi van itt? Nincs a héten iskola vagy mi történt?
2010. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nincs.
2010. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!