Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ha egy kutya...

Normális az ha egy kutya szexel a gazdija lábával? És ha igen ez mit jelent?

Figyelt kérdés
10 éves lány vagyok. ezért még otthon lakom a szüleimmel. van egy rövidszőrű törpe tacskónk. kölyök kora óta szexel a lábunkon de anyuék már betiltották magukon így mostmár csak rajtam szokott szexelni. a hasát mindig odadörgölteti, és olyan erőszakosan tudja csinálni hogy beleremeg az egész ágy. mivel tacskó nagyon önfelyű is és erőszakos. Pl.: úgy tudja döfködni az embert/kutyát, hogy az már erőszaknak tűnik. nagyon szükségem lenne a válaszra.
2010. okt. 29. 07:50
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
ezen a héten nincs iskola szünet van. egyébként az a baj, hogy kicsi korától kezdve nem szerette az ilyen kimondottan kutyáknak való lyutalomfalatokat pedig még pedigrét is vettünk neki.(tudom, hogy nem így kell írni de nem tudom, hogy)
2010. nov. 5. 12:27
 32/35 A kérdező kommentje:
nem szerzek be neki egy kant mert nem vagyunk miliomosok és mert anyám kifejezetten nem akarja, hogy legyenek kölykei.(pedig én akarnám) ivartalanítani pedig szintén sok pénz és anyu eggyik régebbi kutyája ezért élt csak 1 évet. pontossabban azért mert ivartalanították.
2010. nov. 5. 12:31
 33/35 A kérdező kommentje:
még pontosabban azért mert elszúrt valamit az orvos és ezért már másnapra meghalt. rengeteg választ kaptam már az egyik kérdésre de a másikra még egyet sem. szóval ez normális?
2010. nov. 5. 12:34
 34/35 anonim ***** válasza:
Igen normális de ne hagyd neki.
2010. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

elovasod itt a kommentjeimet?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1325250-hago-..

nem akakrom még 1x leirni .. lusta vagyok, na :D

2010. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!