Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddig a kutyáim Acanát etek,...

Eddig a kutyáim Acanát etek, de most már nincs rá pénzem. Melyik a gazdaságosabb, ha kapnak egy olcsó tápot, vagy főznék nekik húst tésztával és adnék mellé nekik vitamint?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2. verzió. Egy kis zöldséget is főzhetsz nekik, pl. répát. Tészta helyett adhatsz nekik néha rizst.
2010. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beleszámoljuk az idődet, a gázt az alapanyagokat, akkor biztosan olcsóbban jössz ki a táppal. Nézd meg ezeknek az árát, hátha belefér a költségvetésbe: Dog Chow, Nutra Nuggets, Arion.
2010. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb az lenne, ha ha egy 3. verziót választanál. Én pl azt csinálnám, hogy egy olcsóbb (valami középkategóriás, de semmiképp nem teszkós, vagy valami reklámkaja) tápot kevernék neki főtt husival, rizzsel, zöldségekkel, és mellé valami táplálék kiegészítőt. Ez kb. olyan ,hogy fele annyi tápot kell csak venni, és fele annyit főzni, mintha csak azt adnál neki.
2010. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom neked az olcsóbb tápot, mert.. Pl.: Látod rengeteg buta ember a Pedigreet vásárolja a kutyájának, hiszen még a TVben is azt hirdetik, az interneten is, tuti hogy szuper táp. Hát pedig nem az.. Érdekes, mikor hány tőle a kutyád, akkor nem feltűnő? A pedigree későbbiekben máj-és veseproblémákat okoz a kutyáknak,ráadásul megnézted már hány%húst tartalmaz? A lehető legkevesebbet.. Nem hinném hogy a többi táp,amelyik nagyon olcsó- is jobb lenne nála. Ezért szerintem inkább te csinálj a kutyáidnak ételt, arról biztosan tudod, mi van benne és egész finom dolgokat is viszonylag kevés pénzért kaphatsz nekik!
2010. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!