Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éhező, elhanyagolt kutya. ,...

Éhező, elhanyagolt kutya. , mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tudomásomra jutott, h egy tacskót a gazdája egyedül hagyott a kertben és hetek óta ott van szegény, aki eddig etette az sem tud már arra menni és nem is nagyon érdekli.A gazdája elköltözött mert ápolásra szorult, de őt sem izgatja a kutyája sorsa.Sajnos utca nevet nem tudok, csak annyit, h kb.hol van a ház.Legalább az állatvédőket hívni tudnám.
2010. okt. 30. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
rendőröket hívd
2010. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
vigyél magaddal kaját és pórázt + nyakörvet és vidd a kutyát
2010. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ma 21:29el értek egyet. :) a rendőröket szerintem hanyagold...
2010. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon messze lakom onnan és kisgyerekkel nem kalandozom.A rendőrök foglalkoznak ilyen üggyel, főleg ha nem is tudom a pontos címet?Megpróbálom kinyomozni, de nehogy addig éhen haljon szegény pára..
2010. okt. 30. 21:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendőröket nem fogja érdekelni, inkább az állatvédőkkel kellene felvenni a kapcsolatot. Próbálj neki segíteni, nem biztos, hogy a gazdáját nem érdekli, lehet hogy nagyon aggódik érte, de nem tud megkérni senkit, vagy magatehetetlen... A lényeg, hogy neked a tudomásodra jutott, és próbálj valahogy segíteni, vagy legalábbis nézd meg, hogy tényleg nem-e gondozza valaki, és milyen állapotban van.
2010. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrök-főleg Magyarországon-ez ellen semmit nem fognak tenni!Ha biztos vagy abban, hogy nem foglalkoznak azzal az állattal akkor hozd el onnan sűrgősen!Ha valakitől megtudod érdeklődni a "gazda" címét, telefonszámát felhívhatod.(Nehogy később ki legyen bukva rád, esetleg feljelentsen)

ha van lehetőséged akkor, vedd magadhoz a kutyust.Ha nincs:

1. próbálj neki szerető gazdit keresni!

2. Szólj az állatvédőknek!

Menhelyre semmiképp ne vidd!

Remélem segítettem!

2010. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A gazdája azt mondta, h az a kutya dolga, h a kertben legyen és abszolút nem aggódik, szerintem már szenilis(kb.90éves).Aki eddig etette az családtag, és tudom, h már nem megy arra ő sem.Talán vki, ha megmondom, h hol van?
2010. okt. 30. 21:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Sopronban vagy a környéken van, írj nekem privit!
2010. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az állatvédőkkel nem tudod felvenni a kapcsolatot? Esetleg írd ki hogy merre van, hátha valaki ott lakik és tud segíteni.
2010. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rákosligeten.
2010. okt. 30. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!