Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éhező, elhanyagolt kutya. ,...

Éhező, elhanyagolt kutya. , mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tudomásomra jutott, h egy tacskót a gazdája egyedül hagyott a kertben és hetek óta ott van szegény, aki eddig etette az sem tud már arra menni és nem is nagyon érdekli.A gazdája elköltözött mert ápolásra szorult, de őt sem izgatja a kutyája sorsa.Sajnos utca nevet nem tudok, csak annyit, h kb.hol van a ház.Legalább az állatvédőket hívni tudnám.
2010. okt. 30. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Találtam olyat, hogy NOÉ állatotthon

Telefon: 06-30/221-12-99 Hívható: hétfőtől szombatig 10-15 óráig.


Weboldal: www.noeallatotthon.hu

Email: info(kukac)noeallatotthon.hu


Szerintem írjál nekik egy levelet, biztos segítenek.

2010. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elmentettem a számot és intézek valamit.Köszi mindenkinek.
2010. okt. 30. 22:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Majd azért írjál, hogy sikerült-e, legalább tudjuk hogy kihez lehet fordulni bizalommal, mennyire segítőkészek.
2010. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy későn írok, de semmi nagy változás még.A címet nem sikerült még megtudni, annak hiányában nem tudnak segíteni.Találtam neki gazdit, de az öreglány azt üzente, hogy nem adja senkinek.Annyit sikerült intézni, hogy legalább kaját vigyenek neki néha.De nem hagyom ennyiben.
2010. nov. 18. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!