Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fog esni afoga? Ki kell húzni?

Ki fog esni afoga? Ki kell húzni?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves havanese kutyám. Farkas foga van. Aki nem tudná annak elmondom mi az:

A farkasfog az hogy a régi foga vagyis a tejfog mellett már kinőtt a csontfog. Mozog neki a régi de nem esik ki. Mit csiájak?


2010. okt. 31. 22:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy ki húzza.

Mi legyen?

2010. nov. 2. 08:44
 12/18 anonim ***** válasza:
Vidd már el azt a szegény kutyát orvoshoz,majd ő megmondja,hogy mi legyen,ha már ennyire határozatlan vagy.Amúgy lehet,hogy a kutyádat is zavarja az a fog,akkor meg hagyod "szenvedni"?
2010. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocsánat hogy csak most válaszolok.


Mindenképpen vidd el dokihoz. Hidd el nem fog magától kiesni.

Doki mellett dolgoztam pár évig, és sok ilyen kis testű kutyát hoztak. Azoknak már nem mozgott a tej foguk. Totál stabillá lett a dubpla fog sor, és nagyon megszenvedtünk vele mire kiszedtük a tej fogakat. Addig jó míg mozog, így könnyebb az inyt felfeszíteni is. Bocsi ha nyers vagyok.

A rongyok játékok húzogatásával, egyenlőre én várnék. ( kiképzők is ezt mondják )

Fog váltásnál tilos húzogatós játékot játszani. Kitépheted a maradandó fogát is.

Vidd minél elöbb dokihoz!

Minden jót!

2010. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ma megyünk dokihoz és megnézi. Szóval.
2010. nov. 4. 09:40
 15/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!

Kérlek írd meg mire jutottatok.

2010. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, én is várom a választ:)
2010. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ok! Azt mondta a doki hogy ez még kieshet! 8-10 hónapos koráig még mindegy. De ha egy éves koráig meglesz csak akkor kell kihúzni! :D
2010. nov. 6. 08:08
 18/18 A kérdező kommentje:
Már mind a kettő kiesett :D Nem kellett kihúzni! Most 9 hónapos
2011. febr. 23. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!