Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki eteti úgy a kutyáját,...

Valaki eteti úgy a kutyáját, hogy hússal és gréti-mixxel? Nem kap a kutyája száraztápot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
én csirke hússal etetem a kutyám tanyasival ami nem tápszerezett :) farhátat csak néha adok neki inkább nyakat és mell,comb húst,májat,tüdőt,szívet meg főzve neki tészta vagy rizzsel meg főzők neki pici karikákra vágott répát vagy konzerves kukoricát és azt keverem hozzá a húsos-tészta vagy rizshez és imádja persze ezt csak este kapja , reggel pedig konzervet délben és délután meg minőségi prémium tápot kap .hát ő így szereti a "menüt" :D4 x eszik gy nap :)
2010. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 kajálás kicsit sok... Nincs elhízva a kutyád?


Kérdezőnek:


Én régen etettem úgy, mostmár nem nagyon. A gréti-mixel az a baj, hogy csak eltelíti a kutyát, de túl sok mindent nem tud belőle hasznosítani a szervezete.


Ha hússal eteted inkább adj mellé neki rizst, néha tésztát vagy zabpelyhet. A húst megfőzheted "húslevesként", a legjobb, ha zöldségekkel főzöd meg (pl. sárgarépa, zeller, borsó, hagymát állítólag nem szabad nekik adni, meg a káposztaféléket is kerüld, krumplit csak összetörve, pürésítve lehet nekik adni). Én egy nagyon pici vegetát is szoktam bele tenni. Ha csak főtt ételt kap, nem árt vitaminkészítményt is adni mellé.


Amúgy ha anyagilag megteheted, vehetsz a kutyának jó minőségű tápot (NEM a Chappire és Pedigreere gondolok) és felváltva etetheted főtt kajával. Mi így szoktuk.

2010. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a kutyámat gréti mix-el etetni, amikor egy kicsit fogyasztani szerettem volna. 1-2 hétig ette is (egy kis húsleves levét tettem rá) de egy idő után már nem maradt meg benne, és szinte rögtön ki is hányta, miután megette.
2010. nov. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apum szokta így etetni az övét, de ő is mindig váltva prémium táppal, vagy akár keverve vele.
2010. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!