Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az ivartalanítás...

Mit gondoltok az ivartalanításról? Milyen változás éri a kutyákat?

Figyelt kérdés
6 hónapos kan labim van. Gondoltam arra h ivartalanítani kéne, de mivel jár ez? Mikben változik meg? Ivartalanítás után a fájdalmát mivel lehet csillapítani?
2010. nov. 3. 13:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértem annak a szempontját aki betegség megelőzése céljából ivartalanit,de ha csak a saját kényelme érdekében azt nem!

A gazdátlan kóbor kutyákat,macskákat ha nem találnak nekik gazdát azokat is kell ivartalanitani,és helyesnek is tartom.

Ha viszont van egy kutyám aki szinte családtag ,azt én soha nem tenném ki semmi olyannak amivel ok nélkül fájdalmat okozok neki!!

Attól még hogy én igy látom még nem vagyok sem hülye sem felelőtlen és aki ennek alapján minősit az szálljon magába kicsit és ne minősitsem ugyanis a válaszomat nem Neki küldtem hanem a kérdezőnek válaszoltam!

Nem értem miért nem a kérdésre válaszolnak sokan!!

Kösz ha végigolvastatok!

2010. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
17.03 nem érted, hogy nem ok nélkül teszed ki? Ha csak a saját önös érdekedet látod, akkor is ugyanolyan pozitív hatása van a kutya életminőségére, az mindegy miért csinálják meg.
2010. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!