Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vigyek magammal az első...

Mit vigyek magammal az első kutyasulira?

Figyelt kérdés
Mit kell vinnem?
2009. jan. 7. 16:17
 1/5 anonim válasza:
86%

Mi most kezdtük meg a sulit.

Nekünk jualom falat kellet, egy soros folytónyakörv, 1 vagy 1.5 m poráz.

Ha fel hívod a sulit biztos megmondják.

2009. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
a kutyát! :-) :D :P
2009. jan. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bőr nyakörv, póráz (nem flexi, normális méretű), játék, jutalomfalat, víz, ha kell, szájkosár. Ha szükség van másra, azt ott elmondják. A jutalomfalat ne legyen a kutya szokásos kajája, hanem valami különlegesebb, amit nagyon szeret, pl. virsli vagy sajt.

1. válaszolónak: nekem nagyon gyanús az a kutyaiskola, ahova már az első napon folytónyakörvet kellett vinni. Persze, néha szükség lehet rá, ezt nem kétlem, de szerintem az a normális, hogy először megpróbálják szelíden rávezetni arra, mi a feladat, a folytónyakörv csak tényleg kezelhetetlne kutyáknak kell, nekem ezzel azt üzenik, hogy máshogy nem képesek hatni a kutyára, csak folytogatással... Bocsi az offért, meg hogy beleszólok, de nem hagyhattam szó nélkül.

2009. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ide irok, de nem volt valaki györben a kutyasuliban (Kiskuton) Aki igen könyi irjon!!!

Am. jutalomfalatot mindenképp vigyél!!!Mégegyszer:BOCS!!!

2009. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Én nem voltam.
2009. jan. 9. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!