Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáp segítség!? Hol...

Kutyatáp segítség!? Hol érdemes venni/rendelni minőségi kutyatápot?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam etetéssel kapcsolatos dolgokat, úgy láttam sokat válasszák az ilyen tápokat, úgy hogy remélem tudtok segíteni nekem.

Szeretném a kutyámat minőségi táppal is etetni, értem ez alatt az Orijen, Hill's , Dog Cow (ezek szimpik eddig)tápokat, vagy a hozzájuk hasonlókat. Mivel eddig még nem vettem, nem tudom,hogy hol érdemesebb venni, boltban, vagy interneten rendelni. Nézelődtem már a neten,de mivel nem nagyon van összehasonlítási alapom,ezért nem tudom mi "éri meg", és mi az ami már drága.

Ti mennyiért veszitek az ilyen márkájú tápokat? Hol vásároljátok meg, vagy honnan rendelitek?Mennyit vesztek egyszerre?

Szeretnék tisztán látni=)

Esetleg tudnátok valamit ajánlani is?

Előre is köszi


2010. nov. 6. 12:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

[link]


Ez milyen ?

2010. nov. 6. 15:32
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
ez jó fajta és tényleg ne vegyél pedigree-t pedig nekem is azt ajánlották meg a másikat az nem jó az interneten és is néztem és mindjárt leírom hogy melyik a jó fajta táp.:D már én sem fogom azt használni!
2010. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Acana, Orijen, Profilum, Real Nature, Yarrah, Royal Canin, Eukanuba e jó minőségű tápok meg az amit néztél!:D
2010. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a Dog Chow-t hanyagold.


Az én kutyám 10 hónapos, nagyon tapasztalatlan voltam, amikor megkaptam 8 hetesen, hirtelen csak beszaladtam egy tápboltba, hogy adjanak nekem valami tápot, ami jó minőségű és nem ilyen gagyi szar pedigree, chappi, friskies stb. Adtak nekem Acanát.


Na hát az Acanától úgy fosott a kicsike, mint az albán szamár, szóval ezt mondtam, hogy ha már két hét után is fosik, akkor ez már nem jó.. Mivel az Acana testvére az Orijen, kipróbáltuk azt.


Nagyon bevált!! Gyönyörű a kis boxerem tőle!:)


Én a www.futrinkacucca.hu-ról rendelek és a 13,5 kg-s Orijen Red-et etetem vele, 20.750 forintért. Sokat eszik, ez egy havi adagja. :-)

2010. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, tapasztalatom: A Dog Chow, Friskies, Pedigree, Darling ezek mint rosszak. Az én kutyám kiskorától 1 éves korig kapta a Dog Chow-t és allergiás fülgyulladása lett. Ez egy középkategóriás táp. Most Acanaa Pacifica (halas) tápot kap és a tápfutár.hu-tól rendelem, akkor kell fizetni mikor kiviszik. A nagy kiszerelés kiszállítása ingyenes. Telefonon is leadhatod regisztráció után a rendelésed, de akkor nem gyűlik a pontod. Én online rendelem. Remélem segítettem. :)
2010. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Készpénzben kell fizetni, mikor a futár kihozza. Küldenek e-mailt mikor megrendeled a szállítás várható időpontjáról, de nem mindig az lesz. Onnan tudod, hogy előtte való nap küldenek még1 e-mailt, hogy holnap hozzák és fel is hívnak aznap.
2010. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én az Acana tápot [link] vagy az Orijen-t [link] javasolnám. Az Orijen mindegyike gabonamentes, de az olcsóbbik Acana tápból is vannak teljesen gabonamentesek. Ezek húsalapú tápok, és nem gabonával, meg szójával helyettesítik a husit.
2010. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!