Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tisztítsam yorkim fülét?

Hogy tisztítsam yorkim fülét?

Figyelt kérdés
Mindent írjatok le lécci.
2010. nov. 6. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mint ahogyan a többi fajtájú kutyának... -.-
2010. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Csak a szőrt kell belőle kiszedni és ezt rendszeresen de azt úgy is látod hogy milyen időközönként kell viszont ha nem szeded a szőrt nem tud tisztulni a füle és így fülgyulladást kap!!!! Lényeg az egészbe hogy csak a szőrre kell figyelni.
2010. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem.

És Mivel szedjem ki a szőrt?

2010. nov. 6. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
A kezeddel szedd, nyúlj bele nyugodtan és húzd ki nem nagy ördöngőség, viszont én csipesszel szedem te is szedheted azzal ha gondolod, csak vigyázz ne hogy megsértsd valahol neki!!Jah és arra készülj fel hogy nem nagyon fogja szeretni de hát muszály!Amugy mennyi idős a kutyus?
2010. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
8 hónapos és köszönöm a választ!
2010. nov. 7. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:

És eddig még egyáltalán nem volt neki szedve?

Mert ha nem akkor éppen itt az ideje....

Ha sötét színű és kellemetlen szagú fülzsírszerűség jön a füléből és rázza a fejét az már fülgyulladás..és orvoshoz kell vinni.

Úgyhogy ezekre is figyelj mindig!

Nincs mit, örülök hogy segíthettem!

2010. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!