Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tisztitsam a yorkim...

Mivel tisztitsam a yorkim fülét és hogyan?

Figyelt kérdés
és még lenne egy kérdésem h én szoktam adni a yorkimnak sajtot párizsit tápot és csirke húst meg natúr yoghurtot mivel lehet még etetni?
2011. febr. 7. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Fültisztító folyadékkal a használati utasítás szerint.

2. Esetleg neki való táppal?

2011. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a fültisztitó folyadékot hol lehet venni?
2011. febr. 7. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Állatorvosnál, bármelyik kisállatboltban, de DM-ben is szokott lenni.
2011. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem :) köszönöm
2011. febr. 7. 13:59
 5/8 A kérdező kommentje:
és milyen gyakorisággal?
2011. febr. 7. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:

zanni.hu - nekik nagyon jó termékeik vannak, és elmondják, hogyan használd a fültisztító folyadékot. A kutyusoddal együtt is elmehetsz hozzájuk.


Etetés: remélem, hogy nem csak azokat kapja, amiket leírtál...táppal etesd, mert ha párizsit és joghurtot eszik, akkor nagyon nyamvadt kutyád lesz.

A párizsi tápértéke egyenlő a nullával. A sajtot én csak jutalomfalatnak használom, mert hízlal, a csirke hús nagyon sok kutyánál allergiát vált ki, tehát biztos, hogy nem etetném csirkehússal rendszeresen.

A joghurtot pedig akkor szokták javasolni, ha a kutyának szorulása van, egyébként ne etesd azzal.


Ha elfogadsz egy jótanácsot, akkor olvass utána részletesen a kutyák helyes táplálásának.

2011. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bármelyik kisállat kereskedésben kapsz fültisztító folyadékot 1000-2000 forint árban általánosan.


megjegyezném, hogy az egészséges kutya füle tiszta, nem zsíros, nem bűzös!

persze ha saras, poros vagy bármi mástól beszennyeződött, naná, hogy ki kell tisztítani belőle!

viszont ha tisztítás után is bűzösnek ítéled meg, akkor valamilyen fülproblémája lehet, fülgyulladás, vagy fülatka.

2011. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél bórvizet a patikában, tegyél vattacsomóra belőle és így tisztítsd meg. Ezzel a szemét is megtörölheted! Olcsóbb mint a fültisztító folyadék, és ugyanaz. Állatorvos és egy kutyakozmetikus is ajánlotta.
2011. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!