Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan nagy szám a német...

Miért olyan nagy szám a német juhász?

Figyelt kérdés

Annyi embernek van, olyan sokat látok az utcákon, a házaknál.

Mitől ennyire keresett?


2010. nov. 7. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is német juhászom van és nagyon jó kutya.

9 hónapos és nagyon szép és nagyon könnyen tanítható. Már most tudom póráz nélkül sétáltatni, mert amíg nem engedem el szépen láb mellett jön. Játékos és szorgalmas, imád tanulni. Az engedelmességi vizsgája már megvan. Kutyasuliba járunk és a kiképző azt mondja, hogy nagy jövő áll előtte. Az ismerősökkel nagyon barátságos, szereti a gyerekeket. Jó őrző-védő kutyák.

2010. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
A Német juhászt úgy lehet jellemezni, hogy ÉP TESTBEN ÉP LÉLEK. Én is ennél a fajtánál tettem le a voksomat, de nem szándékosan, hanem véletlenül. Amíg a többi kutyafajtánál a jó tulajdonságok szétforgácsolva találhatóak meg addig a Német juhászban egységet alkot. Nemhiába szinte mindenre használják. Úgymint : katasztrófa védelem, Hulla keresés, kábítószer keresés, nyomkövetés, szagazonosítás alapján emberválasztás, bűnöző elfogás,járőrözés, lavina mentés, vakvezetés és akkor még nem említettem a sport kutyázást.De mind ez nem jelenti azt, hogy a többi kutya kevesebbet ér,hiszen minden kutyából ki lehet hozni a fajtájának megfelelő jó tulajdonságokat. Minden kutyában ott szunnyad a tudomány, csak a gazdának kell felismernie és a kutyájából kihozni azt amire ő ide született.
2010. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A leginkább hasonlít az ősére a farkasra.Igazán figyelemreméltó sokat bizonyított rendkívül intelligens fajta,amely sokoldalúan képezhető.Nekem is volt több kan és szuka is.Sok kedves élményem,emlékem van róluk,csak jót mondhatok ezekről a kutyákról.A szívemhez legközelebb gy gyerekkori Bundás névre hallgató hosszú szőrű német juhász áll.Csodálatos képzett kutya volt.Most rottweilerem van egy szinten nagyszerű kutya.
2010. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!