Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagykoromba tenyésztő akarok...

Nagykoromba tenyésztő akarok lenni és nehéz választani mert beagle labrador és golden retrievert szeretnékszámitásba venni a barátnőm pitbull teriert vagy staforahire teriert akr én azoktol félek?

Figyelt kérdés
Várok sok minél több választ az előző kérdésemben amiben anyukám meg győzésérek éen tanácsok
2010. nov. 7. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"A tenyésztők mind jól kereső emberek"

Akkor marha sok gazdag ember van ebbe az országba, jó tudni...

2010. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Édes istenem!


Te nehogy elkezdj tenyészteni!!!!

Bár szerintem kamu vagy, de ha nem akkor inkább kezd előröl az iskolát, aki még azt sem tudja leírni rendesen milyen fajtát akar tenyészteni... 4 féleképpen írtad eddig kb.


nem lesz elég a pénz amit diákmunkával tudsz keresni, és miből gondolod hogy majd akkor anyád megengedi???

mert ne mond nekem hogy a suli után már veszed is a diákmunkából a házat.

a tenyésztés nem abból áll amit gondolsz, és nagyon félteném a kutyádat ha 16 évesen ilyen szinten állsz agyilag akkor inkább ne is vegyél kutyát nemhogy tenyésztésen filózz, nem is csodálom hogy nem írtak vissza a tenyésztők, én is az vagyok , de én sem válaszoltam volna neked, ha ilyen stílusban írtál.


Inkább felejtsd el, és vegyél magadhoz egy keverék kutyust a menhelyről maximum! szigorúan ivartalanítva

2010. nov. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A keverék kutyus is ugyanugy megérdemli a jó bánásmódot és a felelősségteljes gazdit (ha nem jobban, hisz szegénynek már valsz egyszer át kellett élnie a felelőtlen gazdi tapasztalatát) Úgyhogy sztem egyáltalán ne tarts állatot egyelőre. Tanulj inkább. Sokat.
2010. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem suli után akarok tenyészteni, hanem 27-28 éves koromtól.

Utolsó választ ado:tudom köszi rendes vagy,diákmunka 1 menhely ahonan 2011 nyarátol fizetségnek amelyik kutya ragaszkodik hozzám azt kapom meg valszeg.

Nem diákmunkám során akarok tenyészteni hanem én is ilyen előre tervező vagyok nagy korom az 10-20 év mimimum addigra probálok majd törzskönyves szülőkre gyűjteni.

Te milyen fajta tenyésztő vagy?

2010. nov. 10. 12:51
 15/17 anonim ***** válasza:

Figyu!

Ha dolgozol látástól mikulásig minimál béré akkor mond már meg hogy miből veszed a tizen huszon ezres tápokat? És mikor tudnál kiállításokra költeni és eljárni?

A kiállítás min. tíz ezer plusz az utiköltség stb.

Számoljál már kicsit mielött kötözködsz!!!

A szaporító biztos hogy nem fog ilyenekre költeni, de most nem a szaporításról van szó.

A tenyésztést igen is jó fizetés mellett lehet csinálni hobbyból.

2010. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14:14 vagyok ez lemaradt!

,,Akkor marha sok gazdag ember van ebbe az országba, jó tudni..."

2010. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy sok milliárd forint erő energia pénz csak fajtájt tenyésztők mit csinálnak, nem most fogok nyugi felnőt korban jobb előszőr ugyis menhelyes kutyám lesz házikedvecnek jövőben kiderül minden mi lesz de vannak olyan szakmák ahol sokat keresnek januártol másik év januárjáig többb éven át sporolás többi keneleseknél vett

kutya stb jobb

2010. nov. 10. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!