Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leírod a történeted? Amit...

Leírod a történeted? Amit eddig te tuttál?

Figyelt kérdés
Emlékszel amikor először akartál egy kutyát és megkaptad? Leírod hogy mien volt? Meg a történetét? Vagy azt is leírhatod hogy mien volt amikor elment és miért meg hogymienérzés volt. Vagy mindegyiket. Ha tudsz légyszíves küldessz képet? Nem muszály.
2010. nov. 7. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

6 hónapja kaptam meg a border collie kutyusomat de már mikor megszületett, akkor tudtam hogy megkapom.Amikor elmentünk érte visszafelé végig az ölemben aludt. Olyan aranyos és okos. Egyből tudta hogy én vagyok a gazdája.Imádom őt.

[link]

2010. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egy tündér!!!
2010. nov. 8. 18:17
 13/16 A kérdező kommentje:

Én is elmondom!

Én júliusban kaptam. Egy szép nap elmentünk sétálni és anya apa meg a tesóm. Nem volt késő 5 óra. Rengeteg kutya sétált akkor a belvárosba. Nekiáltam sírni hogy nekem kutya kell! Észrevettem egy nagyon apró csivavát! Apa azt mondta ha látunk olyat megvesszük. Kerestünk de nemtaláltunk. Volt egy tacsi hírdetés de már eladták :(

Na igen de nem adtuk föl! Anya talált egy havanese kutya hirdetést. Oda telefonáltunk és ok. Megbeszéltük az időpontot. Vasárnap volt sóval mentünk a mamához enni. Azt mondták kaja után menjünk. A mama lehurrogott hogyminek ide kutya. 25000ft volt és mindenki adott pénzt.Elmentünk a Bulcsú utcába ott lakott a Szilvia.Sok pöttöm kicsi havanese kölyök volt. 2 lány és a többi fiu. Az anyuka ugatott de nagyon. Őt le kellet fogni. Töpi volt az anya neve. Kislányt vittunk és néhány papír azt cső. Megvettük mentünk vissz a mamihoz és ott elaludt. A mamiból egy manó lett aki imádta a kis Szofit. Istenem de cuki volt!

2010. nov. 8. 20:33
 14/16 anonim ***** válasza:
Idén júniusban volt. Elég messziről hoztuk a picit :) 2 hónapos volt, a kocsiba a lábam között volt egy kis dobozba, már elég nagy kutyus volt és az egész utat végigugatta, egy percre sem állt be a szája. Iszonyat nagy hangja volt és az egész kocsi tőle zengett. Nagyon meg voltam ijedve, nem bírtam elhallgattatni és nem tudtam, hogy mi lesz később... Fog-e rám hallgatni, engedelmes lesz-e ennek ellenére, hogy most nem hallgat rám. Megfordult bennem az a kérdés is, hogy jó ötlet volt-e elhozni, tényleg kell-e nekem. Mára ő az életem :) Nagyon imádom őt és bármire képes lennék érte. Hallgat rám és engedelmeskedik. Nagyon jó döntés volt őt elhozni :)
2010. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem akartam, hogy legyen kutya, mert afféle "lebemann" élete élve féltem a kötöttségektől és az ezzel járó felelősségtől. Aztán a párom unszolására vettünk egy spánielt, majd egy idő múlva mégegyet. Először fura volt, de nagyon megszerettem őket. Egyszerűen imádom őket, olyan, mintha a gyerekeink lennének. Aranyosak, velük megyünk nyaralni, ahová csak lehet, visszük őket. Sőt, direkt úgy is dolgozom, hogy itthon, hogy együtt legyen a "falka". Sokan mondják, hogy jönnének hozzánk kutyának.

[link]

2010. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nagyon édesek! :) Na , látod? Ugye hogy jó ha van valaki aki

mindig szeretni fog.

2010. dec. 18. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!