Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kíváncsi vagyok: neked sikerül-e?

Kíváncsi vagyok: neked sikerül-e?

Figyelt kérdés

Hát igazából ez nem is kérdés hanem kérés. Arról van szó, hogy tudsz e a kutyáddal úgy kommunikálni, hogy nem szólsz hozzá, csak a gondolataiddal irányítod. Tudom, hogy ez nem igazán idevaló, de szerintem érdekes és érdemes kipróbálni


Valahogy így kell csinálni:

Pl a kutyád ott fekszik melletted, te a tévét nézed. Hunyd be a szemed, koncentrálj erősen a kutyádra és mond neki gondolatban azt, hogy pl. nézzen rád. Aztán nyisd ki a szemed, és ismételgesd magadban, hogy Buksi (vagy ami a kutyád neve) nézz rám. Azt szeretném megtudni, hogy sikerül e. Én is ki, nekem sikerült; láttam hogy a kutyám a kert közepén fekszik, kiálltam az ablakba és kértem, hogy menjen a közeli fához és érintse meg az orrával. Megcsinálta. Lehet, hogy csak véletlen volt, ezért szeretném tudni , hogy nektek sikerül-e.


2010. nov. 7. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt fekszik a kutya mellettem és mereven bámul ... tuti hogy arra akar rávenni hogy sétáljuk ... talán nem kellett volna agykontroll tanfolyamra járatnom? Már érzem is ... menni kell...
2010. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 sütimenus válasza:
xD sikerüült!azt kértem tőle hogy feküdjön be a helyére és befeküdt!!!=D
2010. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem is! agyüzenetben elküldtem a macskának, hogy egyen, erre tényleg evett, mikor odatettem a kajáját! most meg megüzentem neki, hogy fetrengjen tovább,és tényleg továbbfetrengett! és vissza is üzent, hogy pattanjak le má' a gondolatjairól!
2010. nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!