Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2,5kg-s yorki az most mini...

A 2,5kg-s yorki az most mini vagy közepes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 07:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
82%

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:57

"nekem senki ne mondja,hogy normális egy egykilóhúszdekás kiskutya 9hetesen??"


te beteg vagy :)))))

kutyákról van szó, és nekem még a tengerimalacom is nagyobb, mint a te kutyád.

2010. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mennyire fog látszani. Ez egy átlag testgörbe yorkshire terriernek.

[link]

4 hónapos az normál, egészséges yorkie-nak 1,5-1,6 kg között kell mozogni, 9 hónaposan, kifejletten + 1kg. Ez a normál. De 93 dkg? Szegény kis kutya.

2010. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
20%
Irígykedjetek csak a kis tündérkémre:)Semmi zsugórítót nem kapott..Ő ekkora és kész:)
2010. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Irigy? Mire? Egy hörcsögre? Ne haragudj de nem raksz fel róla képet?
2010. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de erre nem tudok mást mondani, csak azt, hogy tök cuki vagy:) És ha jól tippelek, akkor tizenegynehány éves lehetsz:)

Tényleg, mutass légyszi képet a kutyusaidról. Nem bántásból, csak én még 1.2 kg súlyúnál kisebb yorkit nem láttam. Én is teszek fel képet az óriás yorkimról:)

2010. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
52%

Na szóval ő az. Majd otthon felteszek olyan képet is, ahol más yorkik között van. Meg fogsz lepődni, hogy mennyire nem tér el az átlagtól.

[link]

2010. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
84%
Gyönyörű kutyád van! Az enyém, mint mondtam 2,5-2,7 kg, de el sem tudom képzelni milyen lehet egy felnőtt kutya, ami csak egy kilóval is könnyebb nála.
2010. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Szellő lány, elképesztően szépséges a yorkshire terriered!

Ilyet én is elfogadnék, bár nem vagyok egy nagy yorki rajongó. Ritkán látok olyat, amire azt mondom, hogy szép, de a tiéd az bizony szép

2010. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos a kutyus! Milyen jól van gondozva!


JA és kedves Akinek tök pici a kutyája! Ez a kutya( szellő lányé) sokkal szebb lehet mint a Tied.És én inkább szellő lány kutyájára vagyok irigy nem a tiédre!

2010. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Szellő lány, nagyon szép a kutyusod, biztos tetszene az enyémnek, mert nagyon szereti a Yorkiekat, de csak nagyritkán fog ki olyat akivel tud játszani és nem ugatja meg én nem szalad el előle, ijedtében, pedig ő is csak 5 kiló :))
2010. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!