Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tart valaki lakásban boxert?...

Tart valaki lakásban boxert? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy a boxer igényli a meleget és jobb neki télen lakásban mint kint.Nagyon szeretnék boxert de tudom hogy a kölyök kutyák nagy kárt tudnak csinálni maguk körül.

Esetleg könnyebb lenne egy kb. felnőtt,szobatiszta boxerrel lakásban mint egy kicsivel.


2010. nov. 9. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A kölyökkutya is csak akkor tesz kárt,ha hagyod neki.Már nagyon kicsi korában is lehet tanítani dolgokra...Boxer pedig mehet lakásba,ha eleget le tudod vinni.
2010. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Hogyne ebbe alszok. xD Jól viselkedik nekem.
2010. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hahaha...

Köszi az első válaszolónak.

2010. nov. 9. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is lakásban van boxerem. Most lesz 1 éves.

Nem mondom, volt vele gond! Ahogy nőtt mindig egyre magasabbról el kellett pakolni, de akkor is talált magának valamit, amit szétszedhet. :)

De most már jó kislány. Ha megvan neki a megfelelő mozgás, nem rombol.

Egyszer volt, hogy reggel elaludtam, és csak egy gyors pisi-kaki sétára mentünk le, aztán mennem kellett.

Hát mire hazaértem, jól átalakította a lakást! :)

De imádom!!!! :)

2010. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!