Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sziasztok elmondanátok hogy...

Sziasztok elmondanátok hogy milyen felszerelés kell wetinek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 08:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.itt a link ez remélem jó lesz [link]
2010. nov. 12. 16:07
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen így már meg tudtam nézni a linket. Hát nem tudom... Szinte semmi infó nincs róluk. Mindenképpen fel kell venni velük a kapcsolatot. Alap kérdéseket feltenni nekik és személyesen is megnézni a kutyáit. Így látatlanban nem tudom megmondani, mert nem éppen egy kidolgozott honlapról van szó. De elérhetőség van, beszélni lehet velük. Én a helyedben mindenképp érdeklődnék jó pár dologról. Persze "hivatalos" hangnemben.
2010. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én kicsi westie-met, amikor hazahoztuk, akkor már mindene meg volt.


Először is kell neki olyan táp, amit a tenyésztőnél evett. Nálunk a tenyésztőnél a Royal Canin Mini Junior-t ette, szóval nekünk már otthon várta egy nagy zsák ebből a tápból.


Kell neki egy kajás tál, és egy innivalós táp. Az enyémnek van még egy, ahova a konzervet kapja, mert azt szokott enni délben, reggel és este pedig száraztápot.


Játékok is várták már itthon, volt itthon neki egy csipogós malac játék, és két darab kis labda.


Voltak neki már ruhácskái, mert kell neki a hidegben, és találtunk sok jó rucit, szóval már meg van neki a ruhatára. Ezt a lépést ki lehet hagyni a felszerelésből, nem olyan fontos.:)


Akkor volt már neki itthon (mivel bent lakik a lakásban) már kitéve egy kutyapelus, hogy oda végezze a dolgát, és volt neki egy jó nagy puha kosara, ahová bármikor elvonulhatott.


Volt otthon sampon, furminator fésű, szemtisztito csepp stb.

2010. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
felhívtam őket 60ezerft chip van a kiskutyákban törzskönyvezett szerződéssel és többször féregtelenítve oltva vannak a kiskutyák és az oltási könyv
2010. nov. 13. 08:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor már csak terepszemlét kell tartani és ha meggyőződtél a papírokról személyesen is, a kutyák is jól vannak tartva akkor mehet az üzlet.
2010. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!