Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelés kell a...

Milyen felszerelés kell a kutyának, hogy vonaton lehessen szállítani?

Figyelt kérdés
Mi a legfontosabb?
2010. nov. 13. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha még sose vonatozott, akkor azt ajánlom, hogy jó alaposan fáraszd ki előtte, hogy élni se legyen kedve, csak aludni. Érdemes vinni neki egy otthoni pokrócot, és szépen ráfektetni.


Lehet, hogy lesz némi félelem vagy idegesség benne, vigyél pár finom falatot, és tereld el vele a figyelmét. A falat még hatásosabb, ha előtte nem evett, úgy jobban motiválja a kaja. Ráadásul ha nem nagyon evett előtte, akkor tuti nem fog hányni.


Amúgy szájkosár, póráz, jegy.

2010. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha lehet, legyen veled valaki. Elképzelhető, hogy már a felszállással is gondok lehetnek. Előtte se kaja, se víz. Izgalmában hányhat. Így is készíts megadnak törlő ruhát, mert az izgatott kutya fokozottan nyálzik.

Szerencsés szállítást kívánok!

2010. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jegy mindenképp. Nekem kistestűm van, szájkosár nem kell rá. De én pórázt sem szoktam tenni rá, mert ha nagy ritkán vonatozunk, akkor úgyis az ölemben fekszik.
2010. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, az fontos, hogy előtte aznap ne kapjon enni.

Az én kutyám a busszal volt így míg meg nem szokta rosszul volt, bár én az első alkalom után megtanultam, hogy ne adjak neki enni előtte...

2010. nov. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

egy erősebb hám sem árt amivel meg tudod emelni ha esetleg problémázik le és felszállásnál

ha van lehetőséged gyakorolj előbb álló vonaton és ha egyértelműen nyugodt és kíváncsi fent akkor jutalmazd meg, hogy ezt a pozitív élményt társítsa később a vonathoz amikor élesben kell felszállnia

2010. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!