Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki beszól, hogy ne...

Ha valaki beszól, hogy ne arra sétáltassátok a kutyátokat, mit csináltok?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap sétáltattam a kutyám, a megszokott úton (itthonról a központba szoktunk menni, a kutyám ott játszik a többi kutyával). Van egy utca, ahol az egyik házban van 3 nagytermetű kutya. Mindig nagyon megugatnak, ha észrevesznek. Én mindig az utca másik oldalán megyek, ha kutyával vagyok, hogy a lehető legmesszebb legyünk tőlük, de így is ugatnak. A gazdájuk úgy rámszólt, hogy sétáltassam már máshol a kutyámat, mert az ő kutyái ezt nem bírják... Persze ebből alig hallottam valamit a kutyáitól... De ez a nő... Nem teljesen értem a logikáját. Az én kutyám mindig csöndben sétál el, mindig pórázon van, nagyon ritkán ugat vissza egy-kettőt, de sosem ő kezdi. Annak a nőnek a kutyái ugatnak meg mindig, és ez őt zavarja, nevelje le őket róla... Mellesleg azok a szegény kutyák szerintem az utcát se látták még soha, csak a kerítés mögül.

Elmagyaráztam neki, hogy erre kell jönnöm, mert másfele nagy kerülő lenne, és nem az én kutyám ugat, hanem az övé, úgyhogy ne neki álljon már feljebb. És a végén úgy leintett, mintha még én lennék a hülye...

Ti ilyenkor mit csináltok?

Nem voltam túl meggyőző, csak amennyire egy fiatal lány az lehet... De úgy meglepődtem, mert tudtam, hogy vannak hülye emberek, de valahogy úgy gondoltam, hogy a kutyások normálisan viselkednek a többi kutyással.


2010. nov. 15. 16:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Figyelj ne félj tőle nekem is volt egy ilyen ember aki beszólt, hogy olyan helyre vigyem sétáltatni a kutyám ahol nincsenek kutyák én visszaszóltam neki, hogy én olyan helyre viszem de, hogy eljussak oda el kell mennem egy utcába ami tele van kutyával én még gyerek vagyok és megmondtam azt is, hogy ha valami baja van majd idehívom az anyukámat azt beszélje meg vele a problémáját többet nem szólt be!
2010. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!