Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vigyek az első képzésre,...

Mit vigyek az első képzésre, Győrbe, a kutyasuliba!? Egyáltalán mi lesz ott? Aki már volt ott, kérem írjon, tapasztalatot, de az is jó, ha csak általánosságba írsz!

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem a sulitól kérdezed meg. Kell póráz, ami nem lánc. Bőr vagy szövet. Nyakörv, ami néhány helyen folytós, másoknál nem. Jutalomfalatok, ami kicsire vágott virsli vagy sajt, olyan ami nem lucsog a zsírtól és nem olyan nagy, hogy rágnia kelljen a kutyának. Játék, mondjuk labda, amit szeret. Oltási könyv, hogy igazolni tudd, védett a kutyád. Továbbá elvárás, hogy tüzelő szukát ne vigyél a suliba.
2009. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!!! Amúgy azért nem a sulitól kérdezem , mert most megakartam tudni előre, és az csak tavasszal indul!!!:(

De ez az én dolgom!!! Vagy nem??? Amúgy ha ennyire zavar, miért válaszolsz??!!!:)

2009. jan. 11. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyát se hagyd otthon...
2009. jan. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Ellenben például a nyakörv kérdését ők döntik el, így ha tőlük kérdezed, nem kell esetleg feleslegesen venned folytót ha ott nem kérik. Ezért praktikusabb velük egyeztetni.
2009. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igaz...Bocs!!

Köszönöm!!:)

2009. jan. 12. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a kutyaiskola dönti el, hogy milyen nyakörv kell. Abban viszed amiben akarod, max majd tanácsolják. Egy Pumira pl nem kell fojtó.

Én a kutya suliba viszek magammal, jutalomfalat tartót, jutalomfalat, fojtó és bőrnyakörv, hám, 2 póráz (szövet), labda-játék, apportfa, fésű (kullancs miatt), szájkosár, szimatkatlan jelző, 20m póráz, lánc amivel kitudom kötni, víz, itató tál kb ennyi, a legfontosabbak. Majd elfelejtettem egy pár nyomtárgy, gumi fa szövet anyagból…

Az első alkalomra ne vigyél semmit, csak a kutyát és magadat… :)))

2009. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
nem a kutya fajtája dönti el, hogy milyen nyakörv kell, amúgy miféle hülyeség felsorolni egy komplett állatfelszerelési bolt kínálatát, amit sulira kell vinni? nyomkövetés kellékei? térjél már magadhoz, az első alkalomról van szó! viszont csak a kutya és te, szintén hülyeség.
2009. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a fajta dönti el, hogy milyen nyakörv kell? Akkor szerinted mi okos tojás? Milyen nyakörvbe viszel egy kan németjuhászt? És milyenbe egy Magyar vizslát?

Hülyeség felsorolni, de ha ez volt a kérdés!

Én azt írtam, én mit viszek, első alkalomra nem vinnék semmit, csak a kutyát, olvass Te szerencsétlen…

2009. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!