Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apukam hazahozott egy kutyat....

Apukam hazahozott egy kutyat. Az elso lepes az, hogy elviszi az allatorvoshoz, igaz? Es hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Ivartaalnítás :D

Majd sok sok tájékozódás a kutyatartásról,nevelésről.

Aztán boldogan éltek^^

2010. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vettunk neki valamilyen "bolhaolo" sampont... az jo valamire?
2010. nov. 17. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? Kan, szuka? Milyen fajta? Honnan hozta apukád?
2010. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen fajta?
2010. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy milyen fajta.

Hasonlit egy picit ezekhez: [link]

Es ott "lodorgelt" egy ilyen "telep" felesegen...

2010. nov. 17. 19:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet elkapni tole semmilyen betegseget, igaz?
2010. nov. 17. 19:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni,hogy lany. :)) Vagyis szerintem meg egy eves sincs...
2010. nov. 17. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
golden labrador!ari
2010. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jól írtad, az az első, hogy elviszitek az állatorvoshoz, aki beadja neki a kötelező oltásokat+ a veszettség ellenit, így biztos nem fogtok tőle elkapni semmit. Én bolhaölő sampon helyett a frontline spot on-t javasolnám, mert ez tényleg hatékony és véd a tetvek és kullancsok ellen is. Ivartalaníttassátok. Sok betegséget is megelőzhettek amellett, hogy esetleg nem kívánt kiskutyák sem lesznek. Ha még ilyen fiatal, akkor még elég hatékonyan tudod nevelni, tanítani. A módszerek után nyugodtan olvashatsz a google-ban, ezért nem írom le, mert túl sok lenne. A rendszeres állatorvosi ellenőrzés ajánlott, mindig menjetek el, az előre megbeszélt időpontokban. Ezen kívül sok mindent nem tudok tanácsolni, sok sok szeretetet adjatok a kutyusnak, elégítsétek ki az ösztöneit, vigyétek sétálni napjában többször, így kizárt, hogy valami baja lehessen:)

Sok sikert!

2010. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válasz író:bölcs vagy és okos egyet értek veled de póráz nyakörv kell bilétával fekhely sintér telepen menhelyeken sok kutya van. Ha szuka igy van ivartalanitani kell mert abbol rosz kölykök lesznek amik nehéz gazdit találni akár.
2010. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!