Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai bulldog? Bullterrier?...

Holdasi Zoltán kérdése:

Amerikai bulldog? Bullterrier? Argentin dog?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni! Mégpedig szeretném, ha kifejtenétek nekem! Nem tudok dönteni! Tehát érdekelne pár dolog a fent felsorolt kutyákkal kapcsolatban! Érdekelne, hogy melyik kutya tanul könnyebben? Fizikailag illetve mentálisan melyik az amelyik erősebb? Illetve melyik kutya a legkevésbé hajlamosabb a betegségek elkapására? Csak olyanok válaszoljanak akik értenek is hozzá, mivel nincs kedvem olvasni azok üzeneteit akik egy plüss kutyát sem tudnának eltartani! Előre is köszönöm!
2010. nov. 17. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
rottweiler
2010. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A rottweiler igenis hajlamos nagyon sok betegség elkapására:) Kíméljetek az ilyenektől lehetőleg, és az nem szerepelt amúgy sem a feltételek között
2010. nov. 17. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Amerikai bulldoggal még nem találkoztam.

Argentín doggal rendszeresen. Egy szuka kutyus. Ő nagyon szép, szófogadó, türelmes, nem támad, kecses, izmos. Nekem nagyon tetszik. Viszont hallottam, hogy vigyázni kell vele, mert ha túl fehér akkor könnyen sérülhet a bőre pl a napon (megéghet). Csak ennyit hallottam róla.

Bullterrierrel is rendszeresen találkozok. Ő még kiskutya és kan. Egy picit agresszív, mert összeverekedett már most egy szukával. Önfejű is, nem igen fogad szót, de ezt betudom a nevelési hibának.

Igazából szerintem mindegy melyiket választod, mert csak rajtad múlik, hogy mennyit szánsz arra, hogy okos és szófogadó legyen.

Sok sikert!

20/L egy plüss kutya (sicu) gazdája :)

2010. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz:) Köszönöm! Jóóóó nem arra gondoltam... Hanem egy kitömöttre :D
2010. nov. 17. 20:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sem sértődötten mondtam :) Csak úgy!

Amúgy én is azt hallgattam, hogy a sicu buta kutya, nem jó semmire stb. De én rácáfoltam! Oltári okos a kutyám. Póráz nélkül jön velem még a legnagyobb tömegben is, azonnal jön ha hívom, tud trükköket is, szeret tanulni és figyelmes is.

Úh csak sokat legyél majd a kutyusoddal és olyanokra tanítsd ami tényleg alapvető. Utána jöhet a hobbi tanulás, hogy ne essen ki a ritmusból :D

2010. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Huh én nem tudom, de ha kellene Argentín dog, akkor mondom, hogy a barinőm pont mostanában adja el a kiskutyáit =D Fajtatiszták.
2010. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amerikai bulldog szukám volt régebben.. sajnos elpusztul mert egy fertőzött kullancs volt benne és enmt udtak rajta segiteni..:(


Egy nagyon szép, magabiztos, kitartó szeretetre méltó kutya.. okos és intelligens.. nem ugat feleslegesen.. a családot szereti.. az idegeneket nem engedi fel az udvarra.. Nem olyan beteges fajta..

Bullterrierrel és Argentín doggal nem találkoztam..

2010. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mind3 fajta igen szívós immunrendszerileg. Nekem Ambullom van már 2. éve,nagyon okos,engedelmes,erős,és jól őrző-védőzik is,ugyanakkor nyugodt,gyermekszerető is. Csak ajánlani tudom.
2010. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm:) Van egy foxterrierem szóval belejöttem a sok kutyázásba:) Amúgy meg buta kutya szerintem nincs, buta gazda annál inkább:) Azt inkább ellehet fogadni, hogy egy kutya nem fogékony a tanulásra, de vele is lehet mit kezdeni:) Ha más nem szeretni:P
2010. nov. 17. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a bullterrier egészségügyileg elég beteges fajta!
2010. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!