Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minőségi törzskönyves német...

Minőségi törzskönyves német juhász kenneleket hol találok?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy most szeretném német juhászomat megvenni, de nem tudom, melyik kennelből. Az árral ne foglalkozzatok kérlek, mert áldozok rá nagyon sokat akár.. nagyon régóta gyűjtök rá.

Törzskönyveset, dp-mentes szülőktől, minőségi kennelből szeretnék venni kiskutyát. :-)


2010. nov. 18. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem, találsz neked valót. A NAGYokat elkerülném. Kivéve, ha kiállítás és tenyésztés a célod.

2010. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem itt a kenneleket!

Nem, családi kutyának szeretném. Agilityzni esetleg vele, kutyaiskola.. de elsősorban családi.

De családi kutyának is minőségi kennelből szeretnék választani. :-)

2010. nov. 18. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
külföldön találhatsz...3000euró garancia lehet a minőségre
2010. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szánj rá időt és a honlapokat nézd meg. Aztán látogasd meg ,akiket kiválasztottál. Ne vegyen le a lábadról az első bűbáj kölyök.

Ha lehet, olyantól vegyél, aki megkérdezi, mi a célod a kutyával? Lehetőleg ne a legzizegősebbet válaszd. A másik fő dolog, hogy a kiskutya emberes legyen. Vagyis ha odamész, törekszik hozzád menni. Sikeres választást és sok boldog évet kívánok a leendő kedvencedhez!

2010. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Külföldre nem hiszem, hogy érdemes lenne mennem, hiszen szerintem itthon is lehet találni minőségi németjuhász kenneleket. 3000 euró, az már majdnem 900 ezer forint. Azért annyit nem szeretnék adni egy házikedvencért, olyan max 200-300 ezer forintyira gondoltam, szerintem ezért az árért már tudok normális vérvonalú kutyust venni. :-)


Az alomválasztási tanácsokat pedig köszönöm, remélem hasznomra válnak! :)


Köszönöm a válaszokat, várom a többit is, és kb jövőhét közepe felé elkezdem meglátogatni a kenneleket. :)

2010. nov. 20. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
itt van a Sok-sok-sok NJ kennel.. .
2010. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bocsi, link lemaradt:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!