Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban egészséges kutyát...

Lakásban egészséges kutyát tartani?

Figyelt kérdés
Mire kéne ügyelnem, ha úgy döntenék, hogy lakásban kutyust tartok? Tisztán lehet tartani teljesen a lakást? Jól tudná érezni magát a kutya így bezárva? Annyi kutyust hallottam már egész nap ugatni, nyüszíteni, mikor egyedül vannak szegények egy lakásban. És ha majd jön a baba, össze tudnak szokni? Baja lehetne a gyereknek?
2010. nov. 18. 14:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, kissé rosszmájú volt 1-2 ember. A kutyámat azért hagytam anyuéknál, mert tudom, hogy szomorú lenne, ha a 4 szeretett emberből csak 1-gyel lehetne minden nap. Így legalább hárman vele vannak. Ezenkívül utánam neki apu az abszolút favorit, nem tudnám őket elválasztani egymástól. Én gyakran haza tudok menni hozzá, így szerintem sokkal boldogabb. Tudom, miről beszélek, ismerem azért már pár éve. Egyébként köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! Már csak a páromat kell megfűznöm, aztán meg jó sokat takarítanom:)
2010. nov. 19. 09:45
 12/12 Gringabringa ***** válasza:
Szerintem nagyobb gond ha télen behozza a latyakot...:)
2011. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!