Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan kutyát szeretnék, ami...

Olyan kutyát szeretnék, ami beválna őrző-védőként. Groenendael és az ónémetjuhász tetszik nekem a legjobban, melyiket ajánlanátok? És mennyire egygazdás kutyák?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a malinois nagyon jó őrző-védő, de kíváncsi lennék a groenendaelre is. A németjuhászt meg ismerem, de nem tudom, hogy van-e jellembeli eltérés a normál szőrű és az ónémetjuhász között. Normál szőrű németjucit azért nem szeretnék, mert félek, hogy ez a fajta nagyon túl van tenyésztve.
2010. nov. 19. 15:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Hovawart-ot is. Kitűnő őrző-védő, barátságos,gyerekek mellé is ajánlott. Nagyon tudom ajánlani : )
2010. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! A hovawartot is ismerem, gondolkodtam is rajta egy ideig, de a német és a belga juhász jobban tetszik. De most lehet, hogy megint elültettél a fejemben egy plusz lehetőséget :) Egyébként igazándiból van más eltérés is a szőrtípuson kívül a 4 fajta belga juhász között? Mert hol így írják, hol úgy, már nem tudok kiigazodni rajta...
2010. nov. 22. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!