Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kutyusunk neve?...

Mi legyen a kutyusunk neve? Melyik a legjobb ezek közül a nevek közül? (lent)

Figyelt kérdés

Kutyatartásra készen állunk. Vagy egy leonbergi kis szukánk lesz, vagy egy labrador kanunk. De bármelyiket is választjuk, a nevekben nem tudunk kiegyezni.(ennek a két fajtának valamiért nem magyar, hanem inkább külföldi nevet tudnék elképzelni, ezért is olyanokat gyűjtöttünk).


Szuka nevek: Arya, Willow, Georgie, Hazel, Whisper, Destiny, Paris, Dina, Winny


Kan nevek: Nation, Valley, Hallow, Teo, Coco, Collin, Correy, Wolfy, Joey, Gettio



Írjátok meg, nektek melyik tetszik a legjobban. Kérlek normálisan válaszoljatok!


2010. nov. 20. 15:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Szerintem egy leonbergi szukának vagy az Paris vagy Winny

Egy labrador kannak : nation,Valley,Teo vagy Joey

2010. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Szuka:Winny

Kan:Valley :)

2010. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Winny és Coco tetszik!
2010. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Paris és Colin!


Nekem cicám van és Nyuszi a neve.:))

2010. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

én biztosan a Joey-t választanám :D

annyira jó név :D

2010. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

szuka: dina és winny

kan:Coco, Diego, Medox

2010. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Winnie

Valley vagy Teo


Nekem ezek illenek a legjobban ezekhez a fajtákhoz. Meg amúgy is, ezek a legkedvesebbek:)

2010. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:

Evelin? Jaj, az írásodról felismerlek.

Kitalálom, az Arya és a Nation nevet Asszi találta ki, és annak örülne a legjobban, ha ezeket összeolvasnátok.

A Gettio, Teo biztos Viktor ötlete volt az olaszozás meg a franciázás miatt, pont mint a Paris. Meg a Winny is, mivel a Winter a kedvenc neve, és ez annak a becézése.

A Correy, Dina és a Wolfy a tiéd, mivel ezek a te stílusodra vallanak, meg persze az öcsénk gyerekeire.

A többit fogalmam sincs, honnan szedtétek, de mind szép.


Engedj Asszinak. Az kemény lenne, ha kiáltozna utánuk, hogy Arya, Nation! Azt de megnézném! De viccet félretéve, ez a két név tényleg egyedi. Ezekre szavazok!

2010. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Winny

Collin

2010. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Mariann?

Jaj, nem tudtam, hogy te is szoktál itt írni. Akkor biztos megnéznének minket, igazad van. Jól ismersz minket, mert pont így agyaltuk ki őket. De a férjemet nem ismered, mert akkor tudnád, hogy a többi az ő ötlete volt. Kivéve a Whisper. Az a szomszédé. Ja, meg a Collin az anyósomé!

Majd bemutatlak neki!

2010. nov. 20. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!