Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kutyusunk neve?...

Mi legyen a kutyusunk neve? Melyik a legjobb ezek közül a nevek közül? (lent)

Figyelt kérdés

Kutyatartásra készen állunk. Vagy egy leonbergi kis szukánk lesz, vagy egy labrador kanunk. De bármelyiket is választjuk, a nevekben nem tudunk kiegyezni.(ennek a két fajtának valamiért nem magyar, hanem inkább külföldi nevet tudnék elképzelni, ezért is olyanokat gyűjtöttünk).


Szuka nevek: Arya, Willow, Georgie, Hazel, Whisper, Destiny, Paris, Dina, Winny


Kan nevek: Nation, Valley, Hallow, Teo, Coco, Collin, Correy, Wolfy, Joey, Gettio



Írjátok meg, nektek melyik tetszik a legjobban. Kérlek normálisan válaszoljatok!


2010. nov. 20. 15:57
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Ajjaj! :(:(:(
2010. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:

kan: Joey

szuka: Winny

2010. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 hell-ikon ***** válasza:

A Winnyről nekem egy olasz származású, amerikai, kövér, borostás, lenyalt hajú maffiózó jut eszembe.:D Mintha a Maffiózók c. sorozatban lett is volna ilyen szereplő....:P


Szuka nevek közül nekem a Whisper tetszik a leginkább esetleg még a Destiny.

A kan nevek nem igazán érintettek meg. Esetleg a Nation vagy a Collin. A Cocoról ha utcán hallanám Chanelre asszociálnék.:D

2010. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad van, a Winny nekem sem a szívem csücske.

Ahogy a nővérem mondta, az Arya Nation eléggé kemény lenne, de már majdnem durva (jelentése: árja nép), éppen ezért vettük a kettőt külön (lányom második világháború rajongó korszakát éli, és most bármiről van szó, ilyen dolgokra gondol).

De Nation nevű kutya nem sok van (úgysem akarunk majd vele kiállításokra menni, meg ilyesmi), de azért szeretnénk egy nem tucat nevű kutyust. Jó a hangzása, de sajnos Asszival egyedül pártolunk emellett a név mellett, a fiúk nagyon ellene vannak.

2010. nov. 20. 19:05
 15/30 hell-ikon ***** válasza:

A fenti megközelítést tovább gondolva, a Whisper Nation (suttogó nemzet) párosítás viszont egész jó lenne. :) Kiérződik belőle némi misztikum, legalábbis számomra.


De a végső szó persze a tiétek lesz. :)

2010. nov. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

A Whisper Nation tényleg tök jó párosítás. Nagyon tetszik, köszönöm szépen. Majd ismertetem a "kampánnyal"!

Erre nem is gondoltam!

2010. nov. 21. 12:00
 17/30 anonim ***** válasza:

Szuka: Destiny vagy Paris.

Kan: Coco, Joey.

2010. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Érdekesek, ezek az előre eltervezett nevek. Én előbb megnézem a kutyát, megismerem, és utána adok neki nevét, az ő egyéniségéhez illőt. Próbáld eszerint te is!
2010. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szuka név: Dina (inkább labinak illik)

Winny meg leonberginek


Kan név: Teo (leonbergi)

Collin (labi)

2010. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Szuka nevek közül: Paris, Winny, Destiny, vagy Dina. Nekünk még nagyon tetszett a Windy, Lili. :)


Kan nevek közül: A Joey a favorit! Szerintem a Joey nagyon jó! :) És pl én még sosem találkoztam Joey nevű kutyával, csak mondjuk Joe-val, vagy Jack-el.

2010. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!