Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kutyusunk neve?...

Mi legyen a kutyusunk neve? Melyik a legjobb ezek közül a nevek közül? (lent)

Figyelt kérdés

Kutyatartásra készen állunk. Vagy egy leonbergi kis szukánk lesz, vagy egy labrador kanunk. De bármelyiket is választjuk, a nevekben nem tudunk kiegyezni.(ennek a két fajtának valamiért nem magyar, hanem inkább külföldi nevet tudnék elképzelni, ezért is olyanokat gyűjtöttünk).


Szuka nevek: Arya, Willow, Georgie, Hazel, Whisper, Destiny, Paris, Dina, Winny


Kan nevek: Nation, Valley, Hallow, Teo, Coco, Collin, Correy, Wolfy, Joey, Gettio



Írjátok meg, nektek melyik tetszik a legjobban. Kérlek normálisan válaszoljatok!


2010. nov. 20. 15:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szuka: Winny

Kan: Wolfy :)

2010. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

szerintem a szuka kutyusnak Arya,Destiny de a legjobb szerintem a Párizs :)

szerintem a kan kutyusnak Wolfy,Collin,Correy de ezek közül szerintem a legjobb a wolfy :)

2010. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Szuka: Destiny, Paris,


Kan: Teo, Joey

2010. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Szika: Winny

akiármi is leszt azt ajánlom h max 2 tagú szó,név legyen a neve hogy könnyebben megjegyezhesse és haesetleg valmire szeretnéd tabítani akkor künnyebben komunikálsz vele

2010. nov. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
*szuka
2010. nov. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nekem a Dina és a Teo tetszik. Rövid és hangzatos.
2010. nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, gondolnotok kell a neveknél,nem csak arra h divatos és mi illik a fajtához, fegyelmezésnél, a rövid hangzatos név a nyerő,ugyan úgy behívásnál,Ezért én a Dinára és a Teóra szavazok,a Teo nagyon illik a labradorra szerintem, és a Teő gyere ide sokkal jobb egyszerűbb ne makad bele a nyelved mint a többi....
2010. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy döntöttél...
2010. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megvannak a kiskutyáink lefoglalva.

Kettő lesz, de mindkettő Leonbergi.

Az az igazság, hogy csak a második neveik lesznek azok, amiket mi akarunk, mert már le vannak törzskönyvezve igazi nevükkel, amiket a tenyésző adott nekik, de a második neveik azok lesznek, amiket mi akarunk.



Ő Juhászvári-Kedves Casper Teo. Csak Teonak fogjuk hívni, habár a Casper is szép. De a Teo úgy illik rá. Szeret kinyúlni, napozni, meg enni, de azt nagyon. Fő közlekedési módja: gurulás.


[link]

[link]


Ő pedig Jhászvári-Kedves Flower Dina. Nekünk csak Dina. Mindig csak rágni, rágni, és rágni. Az evéssel neki sem lesz baja, a gurulászó közlekedés, nála is be szokott jönni.


[link]

[link]


És egy pár fotó együtt:


Kis dögönyözés.

[link]


Kinyúltunk.

[link]


Jó barátok vagyunk!

[link]


Négyen egy ellen. (Dina van legalul)

[link]


Azt hiszem, szép időknek nézünk elébe!

2010. nov. 30. 07:07
 30/30 anonim ***** válasza:
De gyönyörűek!
2010. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!