Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 éves kutya mennyire nehezen...

6 éves kutya mennyire nehezen szokna új gazdához?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kiskutyát venni, inkább az örökbefogadásra gondoltam, lenne is egy kutyus, csak éppen 6 éves, és a gazdája megválna tőle (családi okok miatt). Mennyire nehezen szokna hozzám?
2010. nov. 20. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hamar hozzád szokna, de az eredeti gazdáját nem felejtené el.Téged is meg tud szeretni, ha előbb megtanul bízni benned.
2010. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt így látatlanban nem lehet tudni lehet hogy nagyon könnyen.Meg kell nézni hogy reagál a közeledésedre.
2010. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De amúgy "egészséges" ez? Azért 6 év hosszú idő, és szeretném, ha a kutyám hozzám is ragaszkodna, függetlenül attól, hogy nem én vagyok/leszek az első gazdája.
2010. nov. 20. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Az h mennyire fog ragaszkodni hozzád, csak rajtad múlik. Helyes viselkedéssel, megfelelő mennyiségű és minőségű (sok tanítás, játék, közös élmények) foglalkozással és persze szeretettel, nagyon könnyen ki lehet alakítani kötődést egy felnőtt kutyában is. Sőt! Ha az előző gazdái pl. elhanyagolták, te veled meg csomó jó dolgot tud csinálni, másképp állsz hozzá, sokkal jobban szeret majd veled lenni, mint a régiekkel. Ne aggódj!
2010. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!